W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 gpu amp cpu overclock

RK3066 GPU & CPU Overclock
Mistrzu Yoda :p dodaj jeszcze governors i IO schedulers. Min smartassv2 i sio oraz VR. Przydadzą się. Co do kernela to na necie jest jeszcze kernel z oc do 1.8 na cpu ale do mk808. Nwm czy to cos pomaga. P.s. kazdy wynik w antutu w górę to sukces :p
Odpowiedz
I frytki do tego ? Nie ma configu do naszego kernelu wiec nie bedzie takowego modyfikowanego. To z tego tematu dziala tylko na zasadzie patcha

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(01-01-2014, 03:19 PM)Kunikov napisał(a): Witam, pobrałem kernel z tego tematu i mam pytanie, czy ten kernel wystarczy tylko wgrać do taba i już szybkość pamięci będzie ustawiona na 533MHz czy trzeba jeszcze coś ustawić?

PS: Mam wgrane stockowego roma YFtech R71, ma to jakieś znaczenie?

Hej,
wystarczy sflashować...
W celu weryfikacji w dmesg'u (praktycznie na samym początku) szukaj linijki:
DDR DEBUG: init success!!! freq=528MHz

Rom nie powinien mieć znaczenia...

Pozdrawiam i powodzenia...
Odpowiedz
Kernel od M@GIKa działa. Testowałem na Nenamark2 I poszło 1fps w górę ;p Jest dobrze Smile ciekawe jak bateria.
Odpowiedz
Big GrinBig GrinBig Grin.
Daj teraz ponownie test to pójdzie jeden w dół.Big Grin
.

Odpowiedz
Dałem i dalej ten sam wynik Smile Wacha się o jakieś 0.1
Odpowiedz
To marginalne wyniki, po przetaktowaniu byłyby większe.
.

Odpowiedz
ale to tylko przetaktowanie ddrów, nic pozatym
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Aaaaa nie dooczytałem.
Mój błąd.
Chodź w sumie zbytek pracy na same pamięci.
.

Odpowiedz
No i znikło paskudne logo Prestigio Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości