W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 12 głosów - średnia: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
rk3066 gpu amp cpu overclock

RK3066 GPU & CPU Overclock
zabrałem się za to jeszcze raz, na cpu/gpu stock i na ddr na 533 faktycznie jest minimalna roznica w antutu (200-500pkt) zobaczymy jak ze stabilnoscia, jesli bedzie wsio ok to udostepnie ten kernel (dodatkowo bez brzydkiego loga prestigio na poczatku) Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Hej,
ja musiałem dobrać odpowiednie napięcie dla 533 a konkretnie: 1150000 (zamiast 1200000, które jest w skrypcie), bo inaczej brzydko siało warning'ami w dmesg'u, zwłaszcza jeśli się nieco obciążyło urządzenie jakąś aplikacją (choćby wspomnianym antutu).
Zwróć uwagę co w dmesg piszczy ;-)
Dla niecierpliwych (i odważnych przede wszytkim) kernel do potestowania: http://magik.ftp.sh/MGkernel.zip
Odpowiedz
nic niepokojacego nie widze w dmesg'u Smile jak narazie dziala ok

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
No to rewelka ;-)
Wprawdzie nie jest to OC, które wyciska nie wiadomo ile ze sprzętu. Przyrost wydajności jest dość subtelny (gołym okiem raczej niezauważalny), ale testy wyraźnie pokazują, że "przyrost mocy" jest.
Trochę tu, trochę tam... ziarnko do ziarnka...
Odpowiedz
w skrypcie widze sa jeszcze czestotliwoscie 600 i 667 Big Grin ciekawe czy bedzie już zwis na nich Smile az sobie sprawdze Big Grin

Odpowiedz
No no!
Spoko, tylko daj znać co się podziało bo sam ciekawy jestem ;-P
Odpowiedz
na 667 w ogóle się nie włącza tab (nawet na to nie liczyłem Big Grin ),
na 600 włącza się, wzrost wydajności jest bo pierwszy raz mam 16k w antutu Smile ale nie wiem jak z stabilnością Smile narazie jest ok Big Grin zobaczymy na dłuższą metę Smile

edit

przy 600 jest deko wydajniej, ale przy pierwszym deepsleep juz mialem zwis Wink

Odpowiedz
OK,
zachęciłeś mnie żebym i ja potestował ;-)
Ciekawe czy też się będzie wieszał na "głębokim spaniu" ;-)
Jak tylko będę miał chwilę to się pobawię i napiszę jak to w moim przypadku wygląda.
Odpowiedz
No to bardzo dobrze !!! Smile W końcu się pozbędziemy tego loga paskudnego. Jeśli jesteś w stanie to zrób poprostu napis Android lub Prestigio białe na czarnym tle. Wspaniałe wieści Big Grin No i lekki skok w oc do przodu to już coś Tongue
Odpowiedz
Witam, pobrałem kernel z tego tematu i mam pytanie, czy ten kernel wystarczy tylko wgrać do taba i już szybkość pamięci będzie ustawiona na 533MHz czy trzeba jeszcze coś ustawić?

PS: Mam wgrane stockowego roma YFtech R71, ma to jakieś znaczenie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości