W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pytanie do kucharzy bt audio fix

Pytanie do kucharzy (bt audio fix)
Witam. Znalazlem na angielskiej stronie modaco romy, któe zawierają BT-audio-fix. (Omnia posiada wybeiranie głosowe - sprawdzalem i dziala to swietnie ze sluchawkami BT).

Czy jest możliwosc zaimplementowania takeigo fixa do BT w naszych polskich romach?

Bardzo by mi zalezalo na romie SAID2 compressed(win6.1), zeby tylko jedyna zmiana wprowadzoną był ten audio fix i dzialajace wybieranie głosowe.
Jeżeli to neimożliwe to na jakimkolwiek innym. ale najlepiej wm6.1 (jakos najszybciej chodzi ten win)

Dałoby radę coś takiego zrobić?

oto linki do angielskich romów zawierajacych dzialajacy BT fix (flashowalem sprawdzilem i dziala to swietnie - szkoda ze tylko po angielsku):

Kod:
http://www.modaco.com/content/i900-general-omnia-rom-discussion/285664/rom-omnia-wm-6-5-1-rom-base-dxif1-build-23081-with-bt-audio-fix-1-november-2009/

wlasnie testuje rom z pozycji nr. 2 (wm 6.1) wszystko w sumei w nim dziala prawidlowo, nawet myszkaSmile tylko ten angielski ....
Cos takiego by chodzilo jak ten z pozycji nr 2. no i ram razem z dialerem i wybieraniem glosowym ciagle w przedziale 55-60MB wolnego. Dlatego wolalbym cos na wm6.1. O wiele szybciej chodzi ten system na omni tak na dluzsza metę...

Pozdrawiam.
Odpowiedz
(01-11-2011, 07:48 AM)masza2 napisał(a): Dałoby radę coś takiego zrobić?
Pomysł z gruntu niezły, na pewno podnoszący funkcjonalność O1. Wygląda na to, że dałoby radę, o ile zgłosiłby się ktoś chętny do gruntownego przetestowania takiej produkcji. Znając Twój upór i rzetelność, masza2, pewnie nie odmówiłbyś? Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
noSmile
wlasnie go zintegrowalem z voice kommanderemSmile tzn. ten wbudowany(voice speed dial) jak mu powiem np, "chce pogadac" to odpala voice commandera i dalej juz z nim gadam Smile

w sumie w tym romie co dalem linka wszystko mi pasuje nawet java Esmertec JBed na nim dziala z dzwiekiem, jestem w szoku bo Esmertec JBed tylko na romie Yonna mi dzialal bezblednie. tylko brakuje PLK Smile

co ciekawe to wszytsko dziala nawet gdy mam załączone s2u2 Smile

to chyba brakuje jakeigos sterownika...ten rom niby posiada go w wersji z telefonu omnia i908...gdzies mi sie to obilo o oczy ;-)SmileSmile
Odpowiedz
Zaraz, zaraz. W cameleonie też Java działa bezbłędnie, podobnie, jak w późniejszych moich romach (dzięki Twojemu uporowi)! Wszystko co dotyczy BT w Twoim wydaniu jest gotowe do testów, tylko pracuję jeszcze nad grafiką. Podejmujesz się? Smile
Odpowiedz
Tak zgadza sie dziala i bardzo super dziala.

ale mi chodzi o jave "Esmertec"...jest to troche inna i nowsza wersja...chyba udostepnialem gdzies na forum ten plik "JBed esmertec by Aqurab"....

link do postów autora:
Kod:
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=407667

to jest ta co nie usuwa plikow instalacyjnych podczas instalacji Smile
Bo ta normalna JBlend usuwa pliki instalacyjne...nawet gdy instalacja sie nei powiedzie...
Ale nie bylo to dla mnie przeszkodą, wiec o tym nie pisalem(zipowalem sobie pliki i instalowale z zipow). Bo w standardowym romie i900 tez tak jest z tym usuwaniem ;-)

dlatego zawsze zaznaczalem JBLend i JBed. Jedna z "L" druga bez "L" Smile

Tylko od razu krotkei pytanko:

Czy bedzie mozliwosc zalaczania programu za pomoca przycisku na sluchawkach BT ? I oczywiscie w tym momencie przeroutowania sygnalu audio oraz mikrofonu na sluchawki BT ?

A ta wersja gotowa do testow to jest na WM6.1 ? Jeżeli tak, to jestem gotowy Smile
Odpuszcze sobie chyba 6.5, bo jakos dziwnie po jakims czasie znika mu pamiec i trza go resetowac...i to z kazda wersja tak mialem...nie zaleznie czy to Twojej produkcji czy ock...po jakims czasie zawsze sie zawala pamiec i wsio zacyzna mulic, do oczywiscie SR Smile W pewnym moencie mialem nawet 30MB ramu. Nic w sumei wielkiego nei robiąc w telefonie.
WM6.1 jak mialem (ten skompresowany) to bardzo rzadko go musialem resetowac...ram nonstop pomiedzy 50-60MB wolne z dialerem video.

Pozdrawiam Serdecznie.
Odpowiedz
Na razie sprawdzę tę ostatnią wersję, którą wskazałeś na nowym buildzie. Jeszcze nie robię romu na WM 6.1, bo muszę dokończyć 6.5.x, ale może w perspektywie coś z tego będzie. Co do ustawień BT, to myslę, że po przetestowaniu określisz, co jeszcze da się z tym zrobić. Również serdecznie pozdrawiam! Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości