W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
przeniesienie kontaktów z wmobile

Przeniesienie kontaktów z WMobile
Witam.
Chcę przenieść kontakty z telefonu z WindowsMobile na Blade'a z pominięciem usług Googla.
Próbowałem SpriteMigrate, ale niestety wywala błąd w ostatnim etapie. Wygląda to tak:
1 etap to ściągnięcie z WM - wszystko gra.
2 etap konwersja - niby wszystko gra, ale z wyjściowego pliku zostaje ok. 25% wielkości pliku.
3 etap - tutaj wywala błąd i kontakty nie są przeniesione. Pozostałe składniki przenosi.
Program - w wersji, którą mam - działa gdy zrobi się trik z datą (opisany gdzieś przez kogoś - nie pamiętam autora).

Ma ktoś jakiś namiar na właściwą metodę. Jak napisałem wyżej, nie chcę w przenoszeniu pośrednictwa usługi Googla.
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
dlaczego nie chcesz poprzez google ? tak czy inaczej bedziesz musial miec tam konto i beda Cie "szpiegowac" co by wykorzystac wszystkie funkcje androida Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Trudno bez googla. A tak z ciekawości to raczej do kolegów Binladena nie masz kontaktów to raczej nie wpływa na twoją prywatność.
Nie tylko google szpieguje.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
(07-09-2011, 09:00 AM)Ryrzy napisał(a): dlaczego nie chcesz poprzez google ? tak czy inaczej bedziesz musial miec tam konto i beda Cie "szpiegowac" co by wykorzystac wszystkie funkcje androida Smile
No właśnie. Mam obciach, że sprzedam znajomych, których mam w kontaktach. Jeszcze nie wiem czy mi będą niezbędne jakieś funkcje Googla.

(07-09-2011, 09:05 AM)XTeK1 napisał(a): Trudno bez googla. ... Nie tylko google szpieguje.Wink
Źle się czuję ze świadomością, że mogę być guglowym TW tylko po to, żeby mi było wygodniej.

Że też nikt na to nie wpadnie... Wyeksportuj wszystkie kontakty do wizytówek *.vcf (kopiuj na kartę pamięci) i potem te wizytówki przywróć na Bladzie (wystarczy tapnąć z poziomu jakiegoś menedżera plików).

Tapnięte z i9000 S-klasa
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox
WM robi raczej .vcf pojedynczego kontaktu, nie znam żadnego co robi wizytówki z 200 kontaktów.
Pamiętam na O2 szukałem takiego cudu żeby to zrobić ale nic to nie dawało.
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Na pewno się da skoro galaxy s robi jednego vcfa z 90 kontaktów.

Tapnięte z i9000 S-klasa
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Firefox
Zawsze można wysłać kontakty za pomocą bluetooth. Ja przeniosłem kontakty z o2 na sgs2 w najbardziej prymitywny sposób - za pomocą kiesa, ale to chyba tylko na telefonach samsunga działa.
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Dziękuję wszystkim za pomoc.
Jest już chyba pozamiatane, bo sądząc, że mam zrobiony potrójny backup, zmieniłem system i wtedy okazało się, że mam pozostałe zbiory ale akurat kontaktów nie mam. Angry
Niewykluczone, że jeszcze się uratowały w pliku image.smf (SpriteMigrate), ale nie wiem jak się do niego dobrać. Chodzi o wersję sprzed konwersji, bo konwersja ten plik niszczy, tak że nie sposób wykorzystać go w Anroidzie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości