W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
proszę o pomoc rescoexplorer

Proszę o pomoc RescoExplorer
Witam głupio mi pisać ale nie mam pojęcia jak używać RescoExplorera chciałem podmienić pliki w Windowsie ale kompletnie nie wiem jak to zrobić tym programem próbowałem Total Comanderem ale to już wo gule się zamotałem, proszę wytłumaczyć mi krok po kroku jak używa się tego programu jak skopiować pliki z mojej pamięci do WindowsaSad
Odpowiedz Firefox Windows 7
W Resco Explorerze nic prostszego. Klikasz i przytrzymujesz na plik który chcesz przenieść, pojawi się menu, klikasz File (plik) > Copy to (Kopiuj do) i z listy znajdujesz Windows i klikasz na nim. Jeśli będziesz nadpisywać inny plik, pojawi się pytanie w stylu: are you sure you want to overwrite, dajesz yes i tyle. Można też zaznaczyć kilka, klikasz ikonę najbardziej na lewo na dolnym pasku ( z trzema białymi okienkami i "ptaszkiem" ) i zaznaczasz kilka i tak samo, przytrzymujesz na jakimkolwiek i robisz jak wyżej. BTW, wgraj sobie spolszczenie...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Normalnie...

Wybierasz plik klikasz na ikonę zaznaczona w czarnym kółku wyskakuje okienko w ktorym wydierasz folder i dajesz kopiuj/zastąp czy co tam chcesz.

[Obrazek: screenshot3_1.jpeg]

Edit.
Toldo mnie wyprzedził Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
Niee, nie wyprzedziłem. Ja opisałem metodę w Resco Explorerze bo TC nie używamWink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz Opera Windows 7
Tak, ale i tak byłeś szybszy Wink
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości