W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prośba w sprawie andka

Prośba w sprawie andka
Witam serdecznie,iż dawno mnie na forum nie było z powodów kilka... to teraz zagościłem w stare progi Smile i mam prośbę - chłopaki powiedzcie, a raczej doradźcie mi którą wersję andka wybrać, która jest mniej więcej stabilna i dość w miarę na co dzień funkcjonuje dobrze, co należy do andka wgrać aby miało to ręce i nogi jeżeli mogę prosić o rad parę będę bardzo wdzięczy... nie ukrywam że mi na tym troszkę zależy bo nie mam zamiaru z mieniać fona, moja czarnulka(omnia 2) służy mi dobrze ale chciałbym wypróbować andka... - ale się rozpisałem to kończę i proszę o rady.
Oczywiście pozdrowienia dala całej ekipy z forum XTeK ,Toldo ,Ryrzy ,malymon ,Phenom ,Wall-E, Format ,Pablo ,Artii ,pHarel ,Kefu i reszty ekipy bez żadnych pominięć z MODACO oraz forumowiczów... POZDRO
Odpowiedz
Zależy, co jest dotępne dla Twojego urządzenia. Android 4 nowszy, ale bardziej zasobożerny, 2.3 i wyżej jest już ok do uzytku, więc pewnie musisz pokombinować, no i podać do czego ten antek Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
szanowna malymon chce sobie wgrać androida do normalnego użytkowania lecz wyczytałem tam i ówdzie że andek nie jest jeszcze zbytnio dopracowany ipt...itd... dlatego piszę wcześniej w poscie o prośbę i rady bo chciałbym sobie po testować androida!!!
Odpowiedz
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-O2Droid-...OJA-PAMIEC - tu masz kolego temat więc wystarczy poszukać i tyle Wink
Odpowiedz
Ładuj tego z linka od kolegi @Format.Ja nigdy z androikiem nie miałem do czynienia a po załadowaniu go do omni jestem miło zaskoczony drugim życiem czarnulki,troszkę szybciej chyba baterię źre ale może dlatego że sporo w niej teraz grzebię i ustawiam wsio.Jest ok,czekamy na więcej,pozdro.
Odpowiedz
Poczytaj sobie posty tutaj o Andku, poznasz ogolnie co dziala a co nie i jak inni rozwiazywali swoje problemy. to ci troche rozjasni w glowie. Ten ostatni ROM na moja pamiec jest najnowszy i dziala przywoicie. Co do baterii to i tak dziala lepiej niz wczesniejsze wersje gdzie bateria potrafia zniknac w pol dnia, teraz jest znacznie lepiej.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości