W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prośba o rom pod rkandroidtool

Prośba o rom pod RKAndroidTool
Witam,
długo kusiłem los. Wgrywałem różne romy pod cwm i zawsze wychodziłem bez szwanku.
Podkusiło mnie i zainstalowałem rom z poziomu RKAndroidTool.
I stało się mam trupa.
Mógły ktoś obeznany zrobic rom z backupu pod RKAndroidTool?
Pewnie rozjechały mi się partycje.

Edit
Poradzilem sobie.
Ale taki rom mógł by powstać dla potomnych. W razie czego.
Odpowiedz
Prosze.... tylko jako system jest moj niedokonczony rom bo nie mialem juz oryginalnego systemu.
Kod:
http://db.tt/Fp6tE2E6

W programie zaznaczamy wsio poza pierwsza i ostatnia (loader i backup)

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzięki wielkie ryrzy
Odpowiedz
to zmiencie nazwe tematu na wlasciwa skoro juz ryzy zrobil zalacznik ,czyli na rom wgrywany przez RKA ,bedzie dla potomnych Smile
Odpowiedz
hey bawilem sie tym rootem i znikl bootloader , w kolko uruchamia sie recovery i mam wylaczone debugowanie usb moge jeszcze jakos uratowac go? jeszcze troszke baterii zostalo jak podlaczam usb odrauz wlacza sie to debugowanie w kolko....
Odpowiedz
po pierwsze to nie temat z rootem....
po drugie... jak mogl zniknąć bootloader i jak sie nie wlacza jak piszesz ze podlaczasz do kompa i mas debugowanie, jedno z drugim sie wyklucza...
jesli uwaliles taba i masz pmp5870c to w tym dziale jest pelny ROM pod rktoolsa, wgraj i po sprawie
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości