W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prośba o dobór rom u

Prośba o dobór Rom'u
Tak, wiem, że takich tematów jest wiele, lub posypią się odpowiedzi "potesuj i wybierz coś dla siebie", ale nie bijcieBlush zakładam nowy temat z nadzieją, że ktoś wybierze dla mnie ROM, który sprosta moim wymaganiom i będzie pomocny innym początkującym.
Jak wiemy, bywa, że wgrywanie ROM'u do omni uszkadza bootloader co wiąże się z kosztami naprawy, dlatego ja chciałbym wgrać oprogramowanie, które będzie dla mnie odpowiednie i już więcej nie flashować telefonu.
Do rzeczy. Chciałbym, aby był/miał:
titanium panel, menu i popup menu klasyczne dla windows 6.5, szybki, stabilny, estetyczny interfejs i o ile to możliwe, żeby działała mysz. Jeszcze odnośnie szybkości i stabilności: czy po ROM'ach 6.5 można spodziewać się szybszego lub zbliżonego działania w porównaniu do oryginalnego SAID1?
Jeśli coś pójdzie nie tak i telefon nie wstanie, mogę wgrać skompresowany SAID1 dostępny na Forum? Czy przed zmiana ROM'u powinienem zaktualizować radio?

Przepraszam, że tyle się rozpisałem, ale pierwszy raz mam samsunga i jestem odnośnie omni kompletnym laikiem. Czytałem już trochę tematów ale odpowiedzi mnie nie zupełnie satysfakcjonowały. Najwięcej miałem do czynienia z motorolą i żadnej nie uwaliłem, oby i tym razem się udało. PozdrawiamWink
Odpowiedz
Sugeruję zapoznać się z tym tematem: http://www.modaco.pl/Thread-Indeks-gotow...formacyjny

Masz rację, takich pytań padło wiele. Sam musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy taki a taki rom Ci odpowiada. Poczytaj jakie funkcje mają poszczególne romy, z reguły jest to jasno opisane, ze screenami włącznie.

Co do radia, jest ono w zasadzie niezależne od romu, więc możesz mieć stare radio a rom najnowszy możliwy.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości