W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 21 głosów - średnia: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prośba

Prośba
Witam,

Czy mógłby ktoś napisać albo zrobić tutorial jakie czynności po kolei wykonać, aby zmienić ROMa w telefonie, tzn najpierw ROOT później coś tam... Prosiłbym, aby był on zrozumiały dla początkujących z systemem ANDROID. Chodzi mi o wszystkie czynności, które wykonywaliście przy przejściu od ROMa stockowego do custom ROMa. Wiem, że niektóre są opisane, ale trzeba się upewnić w jakiej kolejności wszystko wykonać.

Pozdrawiam
Odpowiedz
Instalacja Clockworka jednym z 2 sposobów, potem rom i tyle. Jak wgrywasz customa to roota nie musisz robić bo każdy custom ma roota.

BTW. ciekawy nick.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
(03-22-2011, 04:45 PM)Toldo napisał(a): Instalacja Clockworka jednym z 2 sposobów, potem rom i tyle. Jak wgrywasz customa to roota nie musisz robić bo każdy custom ma roota.

BTW. ciekawy nick.

Te systemy JJ , SS zawierają już sterowniki ?

Imo spoko nick Cool
Odpowiedz
Co masz na myśli poprzez sterowniki?

Odpowiedz
(03-22-2011, 04:55 PM)Toldo napisał(a): Co masz na myśli poprzez sterowniki?

tzn czy instalując dany system wsio już będzie działać sprawnie ?

BTW

ucisz te dupowłazy z shoutboxa Big Grin, nieładnie nabijać się z nowego... nigdy nie obcowałem z systemami operacyjnymi w telefonie..
Odpowiedz
Poczytaj oba tematy z instalacją Clockworka, następnie spróbuj któregoś (polecam ten alternatywny - jest prostszy) i potem zainstaluj rom. Tyle.

Odpowiedz
tak na marginesie @kpt_mocz
Kod:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Pro%C5%9Bba

i bym proponował poprawić bo razi strasznie
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości