W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 28 głosów - średnia: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
program który chodzi w tle sam się wyłącza

Program który chodzi w tle sam się wyłącza
Pracuję na programie OPST Taxi Terminal,używam również Automapy lecz gdy zminimalizuję któryś z tych programów to ten który jest wyświetlany działa a ten w tle sam się wyłącza.Mam rom 28008_M2D_PLK.Dzieje się tak gdy Automapa złapie już sygnał .W pomieszczeniu gdy go szuka żaden program się nie wyłącza.Który program jest za to odpowiedzialny.Co z tym fantem zrobić.
Widzę że jest to jednak jednak problem i to duży, tak tęgie głowy w tym temacie nie znają odpowiedzi a ja sam próbowałem dojść do tego co jest przyczyną.
A czy jest możliwość postawić nowy ROM i przywrócić później program(ten do pracy) który mam teraz zainstalowany. Jeśli go stracę znów parę dni bez pracy a na to sobie nie mogę pozwolić.Niestety nie posiadam pliku instalacyjnego.
jest pewna łatka na zamykanie aplikacji... chodzi tu o to ze system zamyka aplikacje poniżej jakiegoś progu RAMu... podawałem już linka na forum do tego... teraz niestety nie mam tego pod ręką...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Będę czekał z niecierpliwością może ktoś znajdzie tą łatkę.Ja muszę mieć włączone oba programy jednocześnie,czyli Opst terminal i AM
Pobrałem aktualizację Clen Ram (jest również j.polski) ale tam nie ma takiej opcji która by pilnowała ile ramu ma być wolne.
[dl=tutaj są te łatki]http://smartmobile.pl/autoclosepatch-sposob-na-ram-w-omnii-2[/dl] wielkie dzięki mistrzu RYRZY jadę teraz testować czy coś pomogło
już wszystko gra jeszcze raz dzięki mistrzu
o właśnie o ten program mi chodziło Smile czyli temat mogę zamknąć Smile
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości