W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 1.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
program do podkręcania procka

Program do podkręcania procka
Mam pytanie

Jakim programem na andka beta 3 podkręcić procesor w Omni II??
(11-13-2011, 01:06 AM)Hesus napisał(a): Mam pytanie

Jakim programem na andka beta 3 podkręcić procesor w Omni II??
Nie można.
Można, wystarczy że twórcy androida zrobią kernel który to umożliwia i za pośrednictwem SetCpu będzie kręcić procka.
Max O2 to w granicach 950Mhz. dało by podkrecic.
.

(11-13-2011, 08:00 AM)XTeK napisał(a): Można, wystarczy że twórcy androida zrobią kernel który to umożliwia i za pośrednictwem SetCpu będzie kręcić procka.

XTeK chyba trochę mieszasz. Na WM się da. Na Androidzie na razie nie. Nawet na spica okazało się ostatnio, że overclocking, który robili tak naprawdę nie działa...
Eeeeee tam mieszam.Smile
.

Czyli rozumiem że narazie się nie da?
Na razie na bank się nie da.Wink
.

(11-13-2011, 08:00 AM)XTeK napisał(a): Można, wystarczy że twórcy androida zrobią kernel który to umożliwia i za pośrednictwem SetCpu będzie kręcić procka.

Na WM kręcąc procka przez Daskalos Easy Set S3Clock na 1Ghz z ustawieniem auto moja O2 stabilnie pracowała pokazując ponad 1040Mhz. Ale póki co to dział z andkiem i może ktoś popracuje nad overclokingiem O2 jak wyjdzie jakas ALFA. Pozdro dla tych co ożywiają ROBOTA w I8000.
Na wm to skrypt napisałem dawno dawno temu i wiem ile kreci się stabilnie.Wink
Ten 1Ghz. się nadaje ale gdy telefon śpi. Smile
Setki ludzi twierdzi że max 950 to więc tak jest.
Oczywiście są odstępstwa jak na kompie próbki, ale to jednostkowe przypadki i też nie zbyt stabilne.
.

(11-14-2011, 07:18 AM)XTeK napisał(a): Na wm to skrypt napisałem dawno dawno temu i wiem ile kreci się stabilnie.Wink
Ten 1Ghz. się nadaje ale gdy telefon śpi. Smile
Setki ludzi twierdzi że max 950 to więc tak jest.
Oczywiście są odstępstwa jak na kompie próbki, ale to jednostkowe przypadki i też nie zbyt stabilne.

Może moja O2 to własnie ten jednostkowy przypadek. Stabilnie działa na takim zegarze przy normalnym użytkowaniu (jedyna wada to bardzo prądożerna przy takim kręceniu). Pozdro

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości