W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 31 głosów - średnia: 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
program do pisania smsów

Program do Pisania SMSów
Witam, czy zna ktoś jakiś Szybki program do Pisania smsów? bo ten wgrany oryginalnie w najnowszym robie od Ryzy działa okropnie wolno zanim się te chmurki wszystkie wczytaja i wszystko uruchomi to kupe czasu mija.

z góry dziękuje za odpowiedx.
Odpowiedz
Najprościej to wyłącz sobie programem Advanced Config (jest w standardzie w romach Ryrzego) opcje czatowanie sms działa wtedy szybciej. Możesz sobie jeszcze wgrać inną klawiaturę np. Klawiatura Swype - jest ponoć najszybszaWink
oto link klawiaturka
Odpowiedz
a masz moze lineczka do tej klawiatury?
Odpowiedz
Można też po prostu wyłączyć chmurki i przywrócić standardowy wygląd czat'a. Wystarczy wkleić i zamienić plik: "iframe_style" w folderze WINDOWS. Pozdrawiam Smile

Załączone pliki
.css   iframe_style.css (Rozmiar: 2.62 KB / Pobrań: 38)
Odpowiedz
ok zrobilem churki i jest fakt szybciej, ale myslalem ze bedzie lepiej, apropo klawiatury wgralem ta swype ale nie da się jej ustawić tzn widze ja wśród wszystkich tych samsungowskich, Finger i Swype wybieram ja Daje OK i za kazdym razem zmienia się na Samsung... Noi nawet probowałem to samo zmienić na oryginalnie wgraną finger i neistety tez to samo Sad co Sie dzieje ktoś Wie?
Odpowiedz
ja znam rozwiazanie Smile zainstaluj program sktools potem znajdz "wprowadzanie danych" wybierz klawiature np. fingerkeub nacisnij akcja i ustaw jako domyslna. powinno pomoc Smile
Odpowiedz
A sipchange to co? Pies? Nic nie trzeba instalować...
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
okej zrobione ale jeszcze jedno pytanko Smile

Mianowicie czy wam też tak się dzieje ze np Piszecie smsa i przez chwile przestajecie i się zablokuje ekran dotykowy, no wiec odblokowujecie i znika wam to wszystko co pisaliście? Tak samo gdy napisałem sms proboje wyslac ale zabrakło zasięgu, i ten sms znikł i niestety nie wysłało i nie da się go powtórnie wysłać i wszystko co wpisałem się skasowało Sad

help>
Odpowiedz
A ja polecam VITO SMS-Chat Smile

Cytat:Firma VITO Technology przedstawiła najnowszą wersję komunikatora SMS-Chat. Aplikacja napisana dla Windows Mobile organizuje SMSy w konwersację. Możliwe jest tworzenie grup roboczych, które mogą być używane do szybkiego rozsyłania wiadomości do większej liczby odbiorców.

Ponadto SMS-Chat umożliwi automatyczne otwieranie linku zawartego w SMS przy pomocy przeglądarki. Także numery telefonów z wiadomości tekstowej będą gotowe do edycji lub bezpośrednio do wykonania rozmowy telefonicznej. Możliwe jest wyłączanie powiadomień ekranowych o przychodzącym SMS, co ma zapewnić więcej dyskrecji. Aplikacja tworzy własny folder w celu organizowania i przechowywania wiadomości. Programiści z VITO poprawili wiele mniejszych błędów poprzedniej wersji.

[Obrazek: 2.png] [Obrazek: 3.png]

[dl=Vito SMS chat]http://www.ziddu.com/download/7905737/VSC1.25PL.rar.html[/dl]

Sorry, nie zauważyłem //wiem, wiem 'duże czerwone' ale jednak.. Wink // tagu, nie wiem skąd z góry założenie, że bym nie poprawił Wink
Odpowiedz
Dzięki sprawdzę ale jeszcze bym chciał zobaczyć jakąś odpowiedź na moje ostatnie pytanie Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości