W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problemy z dotykiem

Problemy z dotykiem
Dzień dobry. Mam Omnie i8000. Wiem, że to stary telefon ale służył mi do dzwonienia. Ostatnio zaczął się dziwnie zachowywać to znaczy dotyk zaczął świrować. Gdy próbuję go odblokować to się nic nie da zrobić przez jakiś czas aż wreszcie załapie i we wszystkich punktach ekranu działa dobrze a po chwili znowu nic się nie da zrobić. Telefon dzwoni gdyż mam go podłączonego w aucie po bluetooth i można odbierać rozmowy i normalnie rozmawiać a także przy kłódeczce blokującej, te strzałki co są z boku się poruszają - tylko to zacinanie dotyku Sad . No i dotyk wariuje jak już działa, to znaczy jak naciskam dół ekranu to uruchamia opcje spod góry ekranu, jak chce przesunąć ekran w bok to włącza dzwonienie. Jak zrobię twardy restart  to kalibracja działa dobrze i przez chwilę dotyk działa wzorowo i znowu się zawiesza. Siadło mi gniazdo ładowania USB i dałem do serwisu do wymianu i teraz ładuje się elegancko ale znowu dotyk wariuje. Jak serwis oddał mi telefon po wymianie gniazda to kilka dni działał bardzo dobrze. I teraz pytania czy to może być wina samego windowsa, czy może dotyk siada. Jeśli to wina windowsa to czy można wgrać nowego z komputera pracującego pod windows 10 (czy są sterowniki pod omnie) i czy są działające linki do jakiegoś systemu pod tą komórkę....najlepiej żeby to był jakiś soft pod którym dobrze łapie GPS. Wiem, że to stary telefon i mało efektywny ale mi wystarczał jako drugi telefon. Z góry dziękuję za odpowiedzi od znawców tematu.
Odpowiedz Mozilla Windows 9x/NT/2000
raczej do wymiany dotyk, niestety rezystancyjne sa awaryjne
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości