W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z wgraniem

Problem z wgraniem
Witam posiadam i9000 z wersją pasma i9000xxjvt i aktualnie mam wgrane cyanogenMod 9.1.0 - galaxysmtd i mam takie pytanie bo telefon dopiero kupiłem i sprzedawca wgrał już ten Rom a ja chciałbym go wymienić na oryginalny z Value Pack ponieważ w tym co mam brakuje paru rzeczy jak np. po dostaniu smsa i odblokowaniu ekranu niema nie pojawia się żadna informacja ze jest sms (w porównaniu z oryginałem gdzie pojawiał się puzzel ) oraz wydaje mi się ze cyanogenMod ma błędy.
Chciałem zmienić na oryginał prze Kies lecz program w ogóle nie wykrywa mi telefonu a odinem nie mam pojęcia jaki mam ściągnąć Rom itp.
Bardzo bym prosił o pomoc lub skierowanie mnie do jakiejś instrukcji bo przegrzebałem forum i nie mogę dojść do tego jak przegrać z cyanogen na starszy.

udało mi sie wgrać androida 2.3.5 xxjvt i w sumie mam jeszcze tylko jedno pytanie na które nieznam odpowiedzi... czy moge wgrać value pack xxjw4 ?? teraz już normalnie odinem ??
Odpowiedz
Wgrywasz analogicznie jak już wgrywałeś. Jeśli masz rom jednoplikowy to dodajesz go jako pda.

Wysyłane z mojego GT-P7500 za pomocą Tapatalk 2
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości