W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 25 głosów - średnia: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z szybkim rozładowywaniem baterii po romowaniu

Problem z szybkim rozładowywaniem baterii po romowaniu
Czyli chwila zabawy i problem rozwiązany, cieszy i może podpowie innemu użytkownikowi z podobnym problemem.Wink
Mam nadzieje że nie będzie już doskwierać problem.
Sam moduł wystaw na allegro a może co zarobisz, oczywiście jak przyjdzie.Wink
.

Odpowiedz Firefox Windows Vista
Smile Wygrzanie tego swicha Smile na module USB pomoglo tylko na chwile ale dzis dotarala paczuszka z chin Smile i telefonik jak nowy dziala az milo wiec dla wszytkich ktorych dopadnie problem z USB i ladowaniem, a nie posiadajacych juz prawa do gwarancji polecam zakup w chinach na ebay-u nowego fabrycznego modulu USB z tasiemka ( nowsza wersja plytki niz ta ktora byla w fonie ). U mnie problem powastal podczas sniezycy do usb dotal sie platek sniegu i narobil takiego balaganu wiekszosc ma problem po zamoczeniu wtyczki ladowarki i podlaczeniu jej do telefonu, dziwi mnie tylko czemu w S2 poszli na taka oszczednosc ze pozbyli sie zaslepki do USB, w zamian za to przeniesli modul USb na osobna plytke ktora z latwoscia mozna wymienic.
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości