W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z romem odwrócony ekran do góry nogami

Problem z romem , odwrócony ekran do góry nogami
Witam ostatnio zainstalowałem ROMa cyanogenmod 10.1.
Chciałem znów przejść na yode ale po instalacji ekran ładowania jest do góry nogami a rom się wogóle nie włącza. Proszę o szybką pomoc bo niedługo wyjeżdżam i potrzebuje taba.
Odpowiedz
Nie możesz wgrać czystego romu a potem się bawić?
.

Odpowiedz
Czytac i czytac... podpowiem, stockowy boot lub pelny stock

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzy może trochę jaśniej?
Odpowiedz
Maciej4651 czytaj uwaznie poradniki instalacji ze zrozumieniem. Do powrotu z CM do yody trzeba wgrac stockowy boot ktory jest dolaczony na poście CM. Czytaj uwaznie a nie bedzie zadnych problemow. Soft i recovery jest odwrocone bo ekran w tym tabie jest odwrocony i kodzie androida trzeba dac polecenie odroconego ekranu. A Ryrzy dlatego zostawil recovery odwrocone bo aroma nie radzi sobie z poleceniem na odwracanie okranu i mogly by byc bledy. A dlatego Cyanogenmod jest odwrocony bo brak jakilkowiek zrodel tego taba i pewnie niepotrafi to zrobic. Cieszyc sie ze wogole poswieca czas i to robi. Zacznij czytac instukcje uwaznie. Wszystko tam pisze TongueCool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości