W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z pogodą manilia 2d

Problem z pogodą Manilia 2D
(03-22-2010, 03:16 PM)Coobson napisał(a): tam jest opcja zmiany farenheit na celcius i odwrotnie, gdy zmieniłem na celcius(domyślnie farenheit) pogoda się nie aktualizowała, co dziwne gdy zmieniłem spowrotem na farenheit pogoda nie dość że się aktualizowała to podawała wartości w Celsjuszach Smile rom 23547

Małe sprostowanie, jeżeli jak klikniesz na pogodę i w opcjach masz napisane Fahrenheit to znaczy, że masz obecnie włączone stopnie w Celsjuszach, a Fahrenheit to opcja którą możesz wybrać.
Telefon: SGH-i900 Omnia
Rom: Test i900SAID2/21054M by Ryrzy
RadioRom: i900PUJA1
Udało mi się tobie pomóc?
Kliknij [Obrazek: thumbsup.gif], to nic nie kosztujeWink
Odpowiedz
wie ktoś może co jest z tą pogodą, do wczoraj wszystko było ok, aktualizowała się bez problemu na ekranie głównym i w zakładce pogoda (manila 2D), a dzisiaj na ekranie głównym wciąż jest ok a w zakładce pogoda za każdym razem mam komunikat "nie można pobrać danych dla wybranego miasta", zmiana na inne miasto nie przynosi rezultatu, soft reset także a HR nie uśmiecha mi się robić.
Zauważyłem również że ekran po zablokowaniu ściemnia się ale nie zasypia, czyli świeci przez cały czas pomimo zaznaczonej opcji "wyłącz ekran jeśli urządzenie nie będzie używane przez 30 sek", trzecia problem to powrót resetowanie M2D w przypadku użycia kilku programów w tle, problem ten miałem na początku po wgraniu romu, pomogło przeinstalowanie tego samego romu, było ok przez jakiś czas i znów zaczynają się schody.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości