W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 27 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z pamięcią wewnętrzną quot odmontowano

Problem z pamięcią wewnętrzną "odmontowano"
Bardzo proszę o pomoc moja omnia I900 niestety któregoś dnia poinformowała mnie o błędzie pamięci i zaproponowała mi formatowanie, niestety operację tą odrzuciłem ponieważ sądziłem iż odzyskam dane poprzez podłączenie do komputera i wtedy wykonam format. Jednak nie udały się moje przemyślenia ponieważ komputer nie rozpoznaje pamięci masowej, w ustawieniach telefonu brak jest również owej pamięci "moja pamięć - odmontowano". Przeczytałem wiele forum niestety nie znalazłem lekarstwa. Nie wiem czy pozostaje już tylko serwis ? wersja systemu 6,1 SAIC1.
Odpowiedz
http://faq.omniablog.pl/index.php?action...artlang=pl
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
właśnie to jest ten problem, ponieważ zmieniłem tryb połączenia i niestety kom. nic nie robi nie rozpoznaje pamięci masowej, ten programik świetny ale też nie widzi dysku
Odpowiedz
Jeśli masz gwarancje to nawet bym się nie zastanawiał i oddał już dawno Smile
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Miałem podobny problem, z tym że komp widział mi pamięć jako dysk wymienny. Mogłem go formatować i wymazywać partycje ale w telefonie widniał zawsze jako "odmontowany".
Jedyny sposób jaki zadziałał to HARD RESET całego telefonu takim kodem:

*2767*3855#

Oczywiście musisz się liczyć, że stracisz całą zawartość telefonu i całe instalowanie i ustawianie musisz od nowa robić.
Odpowiedz
hard reset też robiłem sposobem dwa przytrzymane klawisze słuchawek i wyłącznik, niestety nadal nic
gwarancje mam ale nie mam dowodu zakupu tylko podbitą gwarancje w punkcie sprzedaży to raczej nic nie da, napisałem do samsunga czekam na odpowiedź
Odpowiedz
Spróbuj zrobić reset sposobem opisanym przez kolegę wyżej. Nie masz nic do straceniaSmile
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
właśnie też to wykonałem przed chwilą i lipa na nowo wszystko wgrywam
Odpowiedz
W takim razie serwis. Z dowodem zakupu różnie bywa. Zdarza się że nie sprawdzają tego.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
ten model telefonu to największa porażka, dzisiaj zauważyłem jeszcze jedną wadę, wyłącza się po zakończeniu rozmowy ale wyłącznie z numerem którego nie mam w kontaktach, a w słońcu coś zobaczyć na wyświetlaczu to jest dopiero sztuka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości