W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z omnią 2 pilne

Problem z omnią 2 PILNE!!
Witam.Od wczoraj mam pewien problem z moją omnią mianowicie na włączonym telefonie nie ładuje baterii,gdy tylko go wyłączę od razu zaczyna ładować.Po podłączeniu kabla usb od razu wyskakuje kominukat "nie rozpoznano urządzenia usb". Kabel Usb jak i ładowarka są sprawne gdyż na moim drugim telefonie wszystko działa. Myślałem że to wina rom'u ale nawet nie mogę podłączyć tel. do
octana. Po przytrzymaniu kombinacji przycisków nie mogę nawet wejść w tryb pobierania (download) więc nie mogę nawet wgrać drugiego romu.

Proszę o pomoc!!!!
Odpowiedz
Nie krzycz !
Pewnie masz wyrwane lub zalane gniazdo, zanies do serwisu, jesli sie da to wymiana gniazda 30-40 zl

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Sorry że odświeżę temat, może się przyda innym: zmień kabel USB - ja tak miałem z moją S4ką.
Miałem kabel, który współpracował prawie z każdym sprzętem oprócz mojego (nie mogłem ładować tel, brak połączenia z PC) po zmianie kabla - jak ręką odjął Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości