W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 19 głosów - średnia: 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z nieprzeczytana wiadomościa

Problem z nieprzeczytana wiadomościa
Od wczoraj mam taki problem: Na głównym ekranie pokazuje mi sie inforamcja ze mam jedna nieodczytana wiadomość, wchodzę do skrzynki odbiorczej (również jest oznaczone ze zawiera ono jedną nieprzeczytaną wiadomość), ale skrzynka jest pusta! Wszystkie foldery są puste!
Gdzieś czytałem zeby wysłac do siebie sms, zeby była "jakas nowa wiadomosc" ale to nic nie daje... wtedy mam 2 nieodczytane... odczytam, i zostaje cały czas jedna...
Nie wiem czy to ma jakis zwiazek... ale wczoraj dostałem wiadomosc PUSH z sieci, nie uwuwałem jej przez zwyczajną skrzynkę a przez program SMS-Chat... moze to jest przyczyną?
Restart nic nie pomaga (myslałem ze poprostu baza sms sie nie moze odświeżyć)...
Czy istnieje jakis program do czyszczenia skrzynek itp? A moze jest jakis inny sposób na to?
Nawet wybranie funkcji "Usun wszystkie wiadomosci" z skrzynki odbiorczej nie rozwiazuje problemu - nadal widnieje jedna nieodebrana wiadomość
Odpowiedz Firefox Windows 7
Witam,

Mam ten sam problem na romie 23547 czy komuś udało się to rozwiązać?
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
A po wgraniu romu robiliscie HR??Najczęściej pojawia się ten problem właśnie gdy nie robi się HR po flashowaniu.Czasami jeden HR po wgraniu nie wystarcza.Ja juz osobiscie miałem taki problem
Pomogłem?Cieszę się.Możesz kciuka w górę kliknąć Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
Można spróbować zrobić SPB albo PIM'em backup samych mesków i następnie przywrócić wraz z nadpisaniem istniejących skrzynek. Mi kiedyś pomogło. Oczywiście zakładam, że HR był po wgraniu wykonany. W przeciwnym razie szkoda na Was czasu...
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Był robiony...
Myślałem, że obejdzie się bez wgrywania softu od nowa, ale zrobiłem to i nie ma już tej "1"
Aha u mnie jak wcisne przycisk reset (momentalnie się wyłącza) i wcisne zieloną jak i czerwoną słuchawkę to nie mam takiego komunikatu jak w instrukcji:
http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=422
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
(06-16-2010, 07:42 PM)Ender napisał(a): Aha u mnie jak wcisne przycisk reset (momentalnie się wyłącza) i wcisne zieloną jak i czerwoną słuchawkę to nie mam takiego komunikatu jak w instrukcji:http://www.modaco.pl/showthread.php?tid=422

Zauważyłem, że sporo osób ma problem w takiej kolejności a można też inaczej. Na próbę zrób to proszę w troszkę innej kolejności. Najpierw naciśnij (i cały czas 3maj wciśnięte obie słuchawki!) i dopiero wtedy zrób reset - CAŁY CZAS je 3mając! Jak się uda i wyświetli się ekran HRa, to oczywiście nie musisz go ponownie robić, jeśli już go zrobiłeś. Napisz nam o efektach postępowania w tej kolejności.
Jeżeli wykonam HR, jakie dane zostaną utracone ??
Odpowiedz Opera Windows 7
(07-18-2010, 11:16 AM)zadroga napisał(a): Jeżeli wykonam HR, jakie dane zostaną utracone ??

wszystko co na telefonie poza Moja Pamięć i Karta Pamieci - kontakty/sms/ustawienia itp
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości