W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z moją pamięcią

Problem z moją pamięcią
Witam.. To jest mój pierwszy post tak więc prosze o wyrozumiałość.. Smile Potrzebuje waszej pomocy.. W mojej omni moja pamięć 16GB znikła.. Tak po prostu z dnia na dzień.. Myślałem że pomoże zmiana WM ( skusiłem się na
[ROM] [WM6.5.3][Normal][28244][PL] - by Ryrzy ) ale to też nie pomogło.. Prosiłbym o wasze propozycje co mogę zrobić aby mieć tą pamięć..
Odpowiedz
spróbuj ustawić połączenie USB jako pamięć masowa i sformatować z poziomu PC do FAT32, jesli sie nie da to jakims programem do partycji, byc moze usunęło partycje i bedzie trzeba ją postawić na nowo. w najgorszym wypadku padła fizycznie kość pamięci
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dokładnie tak jak Ryrzy pisze.
Będzie z tego co pamiętam nie podzielona przestrzeń i nie każdy program to widzi.
Bywały kiedyś takie przypadki.
.

Odpowiedz
komputer nie widzi mijej pamięci, active sync też nie.. Znalazłem taki program gdzieś w necie nueStorageManager-v1.1 i też nic z tego.... Hard reset i ustawienia fabryczne nie pomogły.. Ale jak po hard resecie tel się włącza to na sekundę wyskakuje jakieś okno i tel sie restartuje... Co jest napisane w tym oknie nie wiem.. za krótko je widać.. Może macie jeszcze jakiś pomysł??
Gdy podłącze tel w trybie moja pamięć to Menadżer Urządzeń na kompie to pokazuje "Masowe urządzenie magazynujące" z zółtym wykrzyknikiem, gdy wejdę w właściwości jest napisane "nie można uruchomić tego urządzenia".. Kurcze jestem w desperacji...
BARDZO WAS PROSZĘ POMÓŻCIE MI ROZWIĄZAĆ TEN PROBLEM
Odpowiedz
Wgrywales rom na nowo jak nie odpalal fon?
.

Odpowiedz
rom wgrał się bez większych problemów... Gdzieś wyczytałem że to ma pomódz i jak zadzwoniłem do sklepu z którego go kupiłem to też mi to polecili...
Odpowiedz
pisanie posta pod postem i pisanie caps lockiem nic Ci nie da poza warnem... to tak na przyszłość...

co do problemu to wygląda na to że pamięć uszkodzona fizycznie. mozesz jeszcze usunac tą pamiec masowa z krzyżykiem w menagerze urzadzen i zainstalowac raz jeszcze, albo na innym kompie zobaczyc, ale jak bedzie sie to powtarzac to softowo nic nie zrobisz
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
a może przy podłączeniu jako pamięć usb jakieś programy testujące i szukające błędów? w programach do zabawy z partycjami też są te funkcje...
Odpowiedz
Ja bym proponował się nie cackać, tylko podłączyć do PC i walnąć Low level format programem HDD Guru Low Level Format Tool (wpisać w google). Wyczyści to MBRy i wszystkie dane jakie są w pamięci (będą nie do odzyskania, jakby co). Po tym wystarczy w Windowsie sformatować jako fat32 i potem jeszcze raz z poziomu telefonu. Teraz dwie kwestie, jeśli Low Level Format Tool nie widzi dysku, lub wali błędami przy formacie, tzn, że jest uwalony na amen, tak samo, jeśli nawet przejdzie formatowanie Low Level i fat 32, ale nadal nie będzie go w telefonie.
Oneplus 7T 8/128GB | Oxygen OS Android 11 | Stock Kernel | Supcase UB Style

Samsung Galaxy Watch 3 | Ringke Air Sport

IPAD 10.2 (2019) | iOS 14.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości