W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 24 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z mms ami

Problem z mms'ami
Witam wszystkich!...jeśli ktoś zna rozwiązanie to Big Grin
Otóż nie mogę wysyłać mms'ow z o2 wszystko mam tak jak pomarańcza" pisze - nic nie daje Sad
Kod:
http://ustaw.orange.pl/manual.aspx?logo=1

Mam testowego rom'a na bazie I8000NXXJE1 + I8000NXXJF5 od Ryrzyge z 20.08.2010 - WM6.5.3 23130 ... nie mam pojęcia w czym problem! Jeśli ktoś ma jakieś sugestie, to byłbym wdzięczny! Może ktoś z was już się spotkał z takim problemem?...
Pozdrawiam!
Odpowiedz
hmm tylko po co wysyłać ze strony ustawienia skoro są na telefonie ?
wejdz w ustawienia operatora wybierz coś innego niż orange np era, zapisz, poczekaj chwile, po czym wejdz ponownie i wybierz orange, zapisz i juz.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
...Niestety NIE pomogło Sad "Nie można wysłać wiadomości"
Pamiętam,że na brendowym romie miałem ten sam problem z wysyłaniem mms'ow, myślałem ze zmiana coś wskóra!...Może jakieś inne pomysły?
Pozdrawiam! Smile
Odpowiedz
hmmm ... a GPRS Ci wogóle śmiga, pogoda, Opera, itp ?
Jeżeli pomogłem lub jesteś zadowolony z mojej pracy kliknij  

** Podstawy gotowania na i8000 [Win7x86] **

Odpowiedz
brandowanym Wink

dzwoń do biura obsługi i powiedz ze na twojej karcie nie działa a inna w tym samym telefonie działa i Ci zerkną w ustawienia na serwerze

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Śmiga śmiga elegancko!...Opera, IE, z Pogody w sumie nie korzystam! AutoMapa też działa, bo przy starcie korzysta z GPRS'a chyba do pobrania XTRA - tak mi się przynajmniej wydaje Smile
Nie wiem, może coś pomoże "Uwierzytelnie GPRS" w ustawieniach? Aktualnie mam "Orange MMS - brak" [do wybory jest CHAP i PAP]
Kurde trochę lipa że nie mogę wysyłać mms'ow Sad a odbierać to już mogę!...
A może by wyzerować telefon? no i w ostateczności salon "pomarańczy" ?
PLEASE HELP! Wink
Pozdrówki!
Odpowiedz
tak jak pisze dzwoń do BOKu pomarańczy, do salonu nie idz bo tam pracują różni ludzie

Odpowiedz
Tak Tak...Dzwoniłem do Ekspert Assistance - Tak się nazwali Smile
Powiedziałem, tak jak pisałeś. Jakiś gościu powiedział, że zresetuje ustawienia. Kazał odczekać 20 minut i zrobić SR! Uczyniłem ów zabieg i NIESTETY to samo! Sad No i jak tu być normalnym! Undecided No nic to, będę dzwonił do niego jeszcze!...A nóż...
Odpowiedz
(08-30-2010, 03:25 PM)jot.ka napisał(a): Tak Tak...Dzwoniłem do Ekspert Assistance - Tak się nazwali Smile
Powiedziałem, tak jak pisałeś. Jakiś gościu powiedział, że zresetuje ustawienia. Kazał odczekać 20 minut i zrobić SR! Uczyniłem ów zabieg i NIESTETY to samo! Sad No i jak tu być normalnym! Undecided No nic to, będę dzwonił do niego jeszcze!...A nóż...

Witam, miałem podobny problem. Zrobiłem: ustawienia, ustawienia sieciowe, więcej, przywracanie połaczeń i pomogło! Smile wysyłam i odbieram mms.
Odpowiedz
sruba_66 - Niestety NIE pomogło!...dodam jeszcze, że z kartą SIM jest wszystko ok..tzn mogę wysyłać mms'y z innych telefonów! Problem leży po stronie O2. ... Może kiedyś się wyjaśni w czym problem! Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości