W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 17 głosów - średnia: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z ładowaniem i8000

Problem z ładowaniem i8000
Witam posiadam taki problem moja omnia nie reaguję na ładowarkę sieciową przez kabel usb ładuję się godzinami ;/ a po podłączeniu do ładowarki samochodowej wszystko działa bez najmniejszego problemu byłem dziś w komisie tel. żeby kupić nową ładowarkę sieciową ale przy sprawdzeniu jej w komisie o dziwo też nie ładowała. jaka może być tego przyczyna i cze da się ewentualnie podłączyć jakoś ładowarkę samochodową do PC Wink na "krótko" żebym nie musiał latać do samochodu telefonu ładować Smile
Odpowiedz
Najprościej chyba dokupić przejściówkę na gniazdo zapalniczki. Są takie np do lodówek turystycznych (droższe), jak i zwykłe - sieć-gniazdko na 5V.
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
dobra poradziłem sobie Smile na krótko kable z molex'a do styków w ładowarce samochodowej i wszystko działa Smile jak ktoś będzie chciał takie koromysła robić ;D pisać pomogę Big Grin
Odpowiedz
A próbowałeś w komisie na ładowarce samsunga, czy na jakiejś innej? Z tego co się orientuję to ładowarka samsunga ma zmostkowane kabelki odpowiadające za przesył danych. Jak podłączę jakąś ładowarkę modułową do swojego samsunga to mam problem z reakcją na dotyk wyświetlacza. Więc w twoim wypadku też może coś mieć z tym wspólnego.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk
Odpowiedz
zibi82 podpinana była ładowarka oryginalna jak i zamiennik na obu to samo ;/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości