W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z kartą pamięci

Problem z kartą pamięci
Mam zainstalowany ROM Yoda. Zamieniłem pamięc wewnętrzną z kartą pamięci, aby miec 32GB zamiast 5 z groszami na instalacje aplikacji.
Zrobiłem to zmieniając linie:
dev_mount flash /mnt/sdcard auto /devices/virtual/mtd/mtd9/mtdblock9
dev_mount sdcard /mnt/external_sd auto /devices/platform/rk29_sdmmc.0/mmc_host/mmc0

na
dev_mount flash /mnt/external_sd auto /devices/virtual/mtd/mtd9/mtdblock9
dev_mount sdcard /mnt/sdcard auto /devices/platform/rk29_sdmmc.0/mmc_host/mmc0

w pliku vold.fstab
Wszystko działało dobrze. Karta pamięci była wykrywana jako Internal Memory. Jednak po reboocie urządzenia, wszystkie aplikacje przeniesione na kartę SD się wykrzaczają i stają się niewidoczne (z wyjątkiem skrótów na pulpicie). Problem występuje na różnych markach kart pamięci, więc to raczej nie wina karty. Ma ktoś jakieś pomysły na rozwiązanie tego problemu?
Odpowiedz
(08-15-2013, 02:31 PM)dzyzys napisał(a): ..wszystkie aplikacje przeniesione na kartę SD się wykrzaczają i stają się niewidoczne..

Odinstaluj te progosy, przenieś na kartę tylko pliki wykonawcze, i zainstaluj jeszcze raz apki.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
Aplikacje pobieram ze sklepu Play, przenoszę na kartę w ustawieniach aplikacji. Przed zamianą miejsca działało ok. Jeśli odinstaluje aplikacje to nie będę miał żadnych plików do przeniesienia.
Odpowiedz
Panowie po ciorta te zachody?
Jest na Forum albo i nie bo znaleźć nie mogę "folder mount" który przenosi pliki SD np. gier lub większych programów.
Drugi który apki przenosi to "App manager". http://www.modaco.pl/Thread-Android-App-AppMgr-Pro-III
Wszystko na karcie bez mieszania.Wink

ps. tylko znaleźć je za pośrednictwem naszej wyszukiwarki to masakra.Big Grin
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości