W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z grafiką

Problem z grafiką
Witam wszystkich. Posiadam Omnie II z Windows mobile 6.5 i mam taki problem, że jak ktoś mi przesyła zdjęcia mms to dochodzą one w formacie ".pjpeg" i mój telefon nie może ich wyświetlić. Muszę wtedy zapisywać takie zdjęcie w pamięci i za pomocą totalcomandera zmieniać mu rozszerzenie na ".jpeg"(wystarczy wykasować literkę -p). Czy są jakieś programy w których takie zdjęcia będę mógł otworzyć, ewentualnie jak zrobić żeby system Windows mobile robił to sam. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
Raczej nie do ogarniecia. A to tylko od jednej osoby tak masz ?

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Od dziewczyny jak wyśle z telefonu z androidem. Z innymi nie próbowałem bo nie wysyłam mms ale od operatora przychodzą mi normalnie i się wyświetlają. Na komputerze także nie ma problemu z otworzeniem pliku i system sobie sam rozpoznaje ze jest to zdjęcie w formacie jpeg i otwiera standardową aplikacją. Dodam, że jak ja wysylam jej mms to ona odbiera je normalnie.
Odpowiedz
Wm to juz staroc... ciężko będzie cos z tym zrobic, dobrze ze mozesz zmienic rozszerzenie w tc i chyba na tym będziesz musiał poprzestać

Wysłane z mojego LG-D802
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Tak też myślałem. Wm to staroć ale mi wystarcza do dzwonienia i pisania sms (nie potrzebuje wypasionych telefonów). Dziękuje za odpowiedź...w sumie to nie ma z tym dużo roboty aby zmienić rozszerzenie ale skoro dało by się inaczej to byłoby fajnie. Ale jak się nie da to będę radził sobie po swojemuSmile Pozdrawiam.....
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości