W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 18 głosów - średnia: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z dzwonkiem mp3

Problem z dzwonkiem mp3
Chciałbym ustawić plik mp3 jako dzwonek. Skopiowałem go do pamięci, wszystko ładnie się odtwarza, ale gdy wybieram opcję "ustaw jako dzwonek" wyskakuje komunikat:

[Obrazek: 642y5h.jpg]

Czy dzwonek nie może grać z pamięci telefonu albo z karty? Musi być kopiowany do systemu?

Przy okazji chciałem też spytać gdzie muszę wrzucić dźwięki dla smsów? Jedyne jakie mogę wybrać to alarmy i dźwięki systemowe, plik mp3 nie jest widoczny na liście... Sad
Odpowiedz
Dźwięk dzwonka wrzuć do głównego folderu karty pamięci (u mnie tak działa), a dźwięk smsa musisz mieć na urządzeniu w folderze \Windows, inaczej nie będzie wyświetlany w menu wyboru.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Wszystkie dźwięki są w folderze Windows, jeśli ci się nie wyświetlają to zrób reset - mi pomogło.
Możesz spróbować zrobić skrót jak nie masz miejsca, ale o tym niech się lepiej wypowie ktoś bardziej doświadczony.
Odpowiedz
(01-25-2010, 10:36 AM)Toldo napisał(a): Dźwięk dzwonka wrzuć do głównego folderu karty pamięci (u mnie tak działa), a dźwięk smsa musisz mieć na urządzeniu w folderze \Windows, inaczej nie będzie wyświetlany w menu wyboru.

Ach, jakie to banalnie proste... Trochę mi wstyd w sumie, że się tak szybko poddaje... Blush

A Toldo - jak zwykle niezawodny! Smile
Odpowiedz
Jestem tu żeby wam pomagaćWink
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
Odpowiedz
Można jeszcze utworzyć katalog My Ringtones w katalogu My Documents i też powinien zobaczyć pliki z tego katalogu na liscie dzwonkow.
Odpowiedz
Oczywiście że zobaczy bo mam tak ustawione i działa bez najmniejszego problemu. Po co nie potrzebnie zawalać pamięć pocketa?Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości