W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z dzwonienien i smsowaniem

Problem z dzwonienien i SMSowaniem
Witam,
dzisiaj dostałem przesyłkę z moim Swiftem i jestem rozczarowany, nie działa mi dzwonienie i smsowanie. myślałem w 1 momencie, że to błąd z anteną ale pokazuje zasięg i uwaga da rade włączyć internet z sieci komórkowej... Używam plusa i nie mam pojęcia co zrobić ludzie mi mówią, że nie mogą się dodzwonić ani nie dostaje smsów. Czy jest jakiś genialnie magiczny sposób aby to naprawić. Aktualnie mam wgranego Cyanogenmoda 7, na firmowym romie było tak samo myślałem że to coś da więc zmieniłem. Proszę o szybką odpowiedź bo nie mam pojęcia co takiego genialnego zrobić. Osoba od której kupiłem telefon mówi, żeby włączyć obsługę sieci, Wiecie coś może o tym??
Karta z ERA i Orange tez nie dzialaja;( A od kolegi wlazylem RedBulla z PLAY i dziala;/ Nie wiem co sie dzieje napewno nie ma simlocka bo INTERNET MOBILNY DZIALA!! Ryrzy masz jakies pomysly?
P.S Napewno nie wina ROMu!!
Odpowiedz Firefox Windows Vista
wyłącz 3 G (Ustawienia -> sieci zwykle i bez -> sieci komorkowe -> uzywaj tylko 2g), to jedyny pomysl jaki przychodzi mi do głowy,... druga opcja... poprostu uszkodzony telefon...

btw robiles WIPE po romowaniu ? (pełne ustawienia fabryczne w recovery)
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
To tak. Mialem wlaczane samo 2g i nie dziala, mialem 2g/3g tez nie dziala, nie dostaje SMSow nie moge wyslac SMS'a, nie moge dzwonic a moge korzystac z internetu mobilnego!! Jednak to nie to ze 2G tylko, inny pomysl moze?;|
wipe zrobione po wgraniu ROMu ? (wszystkie 3. wipe data, cache, dalvik)

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Tak. Robilismy wipe przez fastboot. Ten problem dzialal tez na starym wiec to raczej nie chodzi o wipe.
wiec uszkodzony telefon skoro żadne z rozwiązań SW nie pomaga... kupiłeś uszk tel

Witam, tu osoba której dotyczy temat bo tam pisał za mnie kumpel na informatyce. Powiedz mi proszę jak to możliwe, aby działało wszystko super gites malines na jednej karcie a na drugiej już nie?? Jeśli by błąd był to chyba dotyczył by on całkowicie telefonu... nie prawda??
Odpowiedz Firefox Windows 7
nie prawda... nie bede Ci rozpisywał specyfiki działania czytnika sim i toru radiowego telefonu, ale uwierz mi ze tak moze byc

ok, ja tam się znam na komputerach, muzyce itp. ale w telefonie nie siedzę i nie jestem w stanie powiedzieć co to jest. Także oddaje telefon gościowi i proszę o zwrot ale to tak poza tematem
Odpowiedz Firefox Windows 7
logicznie rzecz biorąc jeśli zadne rozwiązanie SW nie pomaga, karty działają poprawnie na innych telefonach to pozostaje tylko uszkodzenie telefonu... wiec ja bym zrobił tak jak ty i oddał telefon Smile

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości