W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z działaniem automapy 6 1 i 2 na o2

Problem z działaniem automapy 6.6.1 i 6.6.2 na O2
Witam, mam następujący problem (i z tego co wiem nie występuje on tylko u mnie):
Po zainstalowaniu AutoMapy wersji 6.6.1 lub 6.6.2 na mojej Omni 2 i po włączeniu jej Automapa chodzi paskudnie, nie da sie praktycznie przesunąć mapy, przy wejściu do Menu nie działają pewne przyciski (wychodzi do mapy), próba zamknięcia Menu w większości przypadku prowadzi do jego zwinięcia i ponownego otworzenia się, natomiast próba przejścia na drugą stronę Menu prowadzi do otwarcia "moje menu".

-Chciał bym zaznaczyć iż instalowałem różne wersje AutoMapy, o których mowa i w różny sposób, czyściłem tel SKTools'em, kombinowałem już jak mogłem i dalej problem ten sam. Problem nie występuje przy wersji 6.6.0 i niższych.

Jeśli ktoś się już spotkał z takim problemem, albo wie jak go rozwiązać to proszę o pomoc - i jeszcze raz zaznaczam, mój przypadek nie jest odosobniony Wink
Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
spróbuj zrobić format pamięci (tam gdzie masz AM zainstalowaną) u mnie pomogło. A miałem dokładnie to co u Ciebie. pzdr !
Odpowiedz
@pajda zrobiłem tak, i wyjąłem kartę pamięci n wszelki wypadek. Dalej to samo.
Odpowiedz
Ja miałem podobny problem, lecz teraz po wgraniu softy Ryrzy to już lepiej działa, ale nadal mam problem ze złapaniem poprawnie fixa :/
Odpowiedz
czyli to wina softu ? nie bardzo mi się uśmiecha zmieniać soft dla samej automapy...
Odpowiedz
U mnie smiga bez problemu.
Odpowiedz
U mnie wersja 6.6.2 również działa poprawnie.
Odpowiedz
Witam;
Soft by Ryrzy
telefon - PDA - I8000NXXJH1
CSC - XEOJH1
TEL - JF1

Automapa 6.6.2 (1246)
Mapa 1010

Za pierwszym razem fix po około 10 min.

Każdy kolejny to około 30 - 60 sek.

Za byka Bardzo przepraszam - i zwalam winę na słownik który mi podkreślił - a ja machnalnie zmieniłem - Ryrzy jeszcze raz sorki
Odpowiedz
To mówicie że to w takim razie wina softu i nie zostaje nic innego tylko zmiana na inny ? (troche mi w sumie szkoda gwarancji tracić...)
Odpowiedz
(12-08-2010, 01:00 AM)Rolf napisał(a): To mówicie że to w takim razie wina softu i nie zostaje nic innego tylko zmiana na inny ? (troche mi w sumie szkoda gwarancji tracić...)
A co ma soft do gwarancji ???
Jeśli fon żyje wgrasz co chcesz, jeśli padł nikt nie zobaczy co w nim było.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości