W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z digitizerem

Problem z digitizerem
Siema.
Mam problem z digitizerem. Mianowicie czasem jakby telefon przjmuje nad nim kontrolę. Na moje polecenia nie reaguje, tylko czasem wydaje własne...Dzieje się tak od momentu kiedy wymieniłem obudowę. I tu mam pytanie: To znaczy, że całkowicie zjebałem dotyk, czy po prostu jakaś listwa nie łączy?
Pozdro i z góry dzięki za odp.
Odpowiedz
raz: http://www.modaco.pl/Thread-Rozkalibrowa...y-w-Evo-3D

dwa: Pewnie kupiłeś jakąś Chińską obudowe która jest nie spasowana i robi takie głupoty Big Grin ale zacznij od rozkrecenia wszystkiego i połączenia jeszcze raz
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
1. Sorki. Nazwa tematu wskazywała (prznajmniej dla mnie) na przesunięcie dotyku (dotykam w jedno miejsce telefon odczytuje inne), a u mnie telefon sam wydaje polecenia ekranowi Wink I oczywiście już rozkręcałem...
2. Na android.com.pl jeden gość miał to samo i podobno w serwisie powiedzieli Mu, że to może być kwestia baterii. To możliwe?
Odpowiedz
bateriii ?? yyyy hmmmm nigdy nie spotkałem się z takim czyms... szczerze w to wątpie... predzej ładowarka... np w samsungach i sony jeśli użyjemy nieodpowiedniego zamiennika ładowarki to dotyk albo nie działa w ogóle (samsungi) albo sam sie dotyka i głupieje (sony) Smile

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ale tylko w czasie ładowania Wink

http://forum.android.com.pl/f538/aswiruj...an-403518/
Odpowiedz
tak, tylko jak sie laduje

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości