W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 16 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z digitalizerem omnia i8000

Problem z digitalizerem Omnia i8000
Witam wszystkich z góry sorry jeżeli ten problem się już gdzieś pojawił ale po 2 dni szukania nic nie mam wiec tu pisze a problem jest mianowicie taki:
kupiłem telefon z prawdopodobnym uwalonym digitalizerem, ale sprzedający napisał mi ze wymienił dygitalizer z tej aukcji
Kod:
http://allegro.pl/ekran-szyba-digitizer-i8000-omnia-2-oryginal-fv-i1916040313.html
, digitalizer nie może przejść przez kalibracje z powodu ze działa jak ze swirowany byle gdzie dotknę to załapuje ten krzyżyk,wiec wgrałem nowy ROM I8000NXXJB1 i niestety ta sama sytuacja digitalizer dalej świruje, posprawdzałem wszystkie tasiemki i połączenia wyglądają w porządku, czy to jest wina digitizera czy wina rom, proszę o poradę może jucz ktoś się z tym spotkał. Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.
Na bank walniety digitizer. Rom tu nie ma nic do rzeczy. Musi sie skalibrowac ekran na kazdy oficiaknym ROM
Już wszytko o.k zakup nowego digitalizera rozwiązał sprawę.Pozdrawiam
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S20 Ultra || ROM: Stock

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości