W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 11 głosów - średnia: 2.73
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z wifi w omnia sgh i900

Problem z Wifi w Omnia SGH I900
No wiec mam problem z wifi w mojej maszynce... ;/ Proboje sie polaczyc i nic chce sie laczyc.... przez GPRS albo wcale lub jesli wlaczam WIFI to pokazuje mi moj router ze dostepny ale jak nacisne polacz to nic...Przez chwile łaczenie sie pokazuje i potem znow status dostepny
Jesli ktos moglby wytlumaczyc ktok po kroku co trzbea zrobic bylbym wdzieczny :>
Odpowiedz
- Czy masz włączone filtrowanie MAC w ruterze?
- Jakie zabezpieczenia w ruterze (Szyfrowanie, algorytm etc...).
- Jaki ruter (typ/model).
<p><br></p>
Odpowiedz
Możesz również spróbować zainstalować na swojej Omnii program: wifisychip.
Instalacja na pamięci telefonu.
W zakładce tegoż programu "Advanced" ustaw "Auto Disable" i daj "Apply".

Mi ten program pomaga normalnie łączyć się z WiFi, bo tak to telefon albo nie chce zapisywać sieci (i co rusz muszę wklepywać hasło, jak tylko się połączę), albo notorycznie rozłącza z siecią.

Załączone pliki
.cab   Wifisychip.cab (Rozmiar: 121.29 KB / Pobrań: 71)
Odpowiedz
No to pierwsze... ; d Nie mam pojecia drugie tez ; d
Ale Router To TP-LINK TD W8901G
Odpowiedz
(03-10-2012, 05:09 PM)Gam3r napisał(a): No to pierwsze... ; d Nie mam pojecia drugie tez

Qrde... To sprawdź - choćby dla własnej wiedzy.

Enyłej...
- Jeśli masz włączone filtrowanie MAC w ruterze to ni chu-chu nie podłączysz się do niego żadnym urządzenie bez uprzedniego dodania jego MAC-adresu w ruterze.
- Szyfrowanie o które pytam to: WEP, WPA, WPA2. Każde z nich ma swoje specyficzne wymagania.
- Algorytm szyfrowania to sposób w jaki jest realizowane powyższe szyfrowanie. Są dwie techniki: TKIP i AES. Ja miałem problem przy ustawionym TKIP. Dopiero przełączenie na AES pozwoliło podłączyć się O1 do routera.

<p><br></p>
Odpowiedz
Hmm a jak wylaczyc fltrowanie MAC W Tp Link
Odpowiedz
Na kompie podłączonym do tego routera odpalasz przeglądarkę np. google chrome i w pasku adresowym wpisujesz 192.168.1.1
Jeśli nic nie zmieniałeś to domyślnie login to admin, hasło admin
Później wchodzisz w Advanced Setup dalej MAC Filter i tam już musisz sam kombinować bo nie mam dostępu do Tp Linka, więc nie wiem jak to dokładnie wygląda, po dokonaniu zmian pamiętaj, aby kliknąć Save/Apply
Odpowiedz
AS00 a masz skype ? bo mi niedziala niechce misie polonczyc
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości