W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z vanilla eclair

Problem z Vanilla eclair
Jakis tydzien temu updatowalem swojego swifta z 1.6 do 2.1 przez co przestal czytac mi karte sd , probowalem wszystko wgralem nawet cyanogenmoda 2.3.7 lecz nie pomoglo pokazuje sie " mozna bezpiecznie odlaczyc karte sd" . Znalazlem gdzies na internecie ze niby soft Vanilla eclair naprawia blad z karta sd . Lecz problem tkwi w tym ze instaluje sie go zgrywajac na karte sd i instalujac recovery co niestety jest w moim przypadku niemozliwe gdyz jak juz mowilem karta sd nie chce wspolpracowac . Angry Jest jakis inny sposob instalacji vanilli , lub jakis sposob naprawy tego bledu z karta pamieci ?
Odpowiedz
a czy po aktualizacji przywracałeś ustawienia fabryczne ? może czas zmienić format zapisu na karcie ? jakiś fat32 czy cuś.
Odpowiedz
tak tak przywracałem , z tego co pamietam to robilem kilka dni temu fat32 ale niestety nie pomoglo . dodam karta na innych telefonach dziala , a na moim swifcie z kazda po kolei jest tak samo sprawdzalem 4 karty ( 2,4,8 i 16 gb )
Odpowiedz
przypadek ze akurat przy aktualizacji padło. w swifcie o normalna usterka. na wlaczonym telefonie otworz i zamknij slot karty kilka razy (przesuwaj tą blaszką z kartą) i powinno zaskoczyc. przy tej klapce jest blaszka ktora sluzy jako czujnik. Czesto sie psuje. Zdaza sie tez ze psuje sie cała płytka z czytnikiem, albo trzeba poprawić złączke na płycie.

jesli bylo by to softowe uszkodzenie to bo tych zmianach ROMów które dokonywałeś by się naprawiło...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Ryrzy nie tak do końca usterka...

Mialem ten problem co kolega po wgraniu ICE Swift'a. Na aktualnym modzie pod Antka 2.1 wszystko smiga...

blabla... Recovery normalnie powinno widzieć Twoja karteSmile
Wiec przerzuc pliki na sd przez czytnik czy inny telefon i odpal recoverySmile
Odpowiedz
W recovery pokazuje sie E:Can't mount /sdcard/ a telefon karte widzi pokazuje sie za moge ja zainstalowac wiec naciskam zainstaluj karte ale zamiast sie pomyslnie zainstalowac telefon lapie laga na 2-3 sek po czym pokazuje sie " mozna bezpiecznie wyciagnac karte sd"
Odpowiedz
oczywiście karta na 100% sprawna ?
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
tak tak na lg swift p500 , psp i w adapterze dziala bez problemu
Odpowiedz
Sformatuj raz jeszcze na fat32, jeśli nie pójdzie - spróbuj z inną kartą, czasem karta "nie lubi się " z urządzeniem Wink
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
To nic nie daje . Niewiem czy to pomoze ale podczas updatu nie wyciagnelem karty sd i nie odznaczylem opcji "pamieć masowa"
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości