W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z omnia ii

Problem z Omnia II
Witam Wszystkich bardzo Serdecznie ! Smile . Mam pewien dylemat co do Telefonu Samsung Omnia II , mianowicie rozchodzi mi się o to bo mam standardowy Soft w telefonie i czy jak zmienię soft lub wgrać sobie nowy to czy utracą mi się dane z telefonu ? między innymi smsy na których mi bardzo zależy ? bo nie wiem czy jak wgram to ich przypadkiem nie stracę a tego bym nie chciał Sad pomóżcie ! Sad kolejnym mym pytaniem jest to czy jest możliwość zainstalowania Androida na Samsunga omnie II tak by WM nie było ? i co waszym zdaniem jest lepsze ? WM czy Android na Samsungu omni II ? i czy jak by się dało zmienić na Adroida w omnie czy tez utracę smsy ? Smile liczę na wasza pomoc ! Smile)

Toldo edytował ten post dnia 11-01-2012 o godz. 02:37 PM ponieważ:

1. Nie piszemy całego postu z pogrubieniem.
2. Nie piszemy dwa razy takiego samego postu w dwóch różnych działach.
3. Temat jest nieadekwatny do zawartości postu.

Konkluzja: ostrzeżenie i radzę zapoznać się z regulaminem forum.

Odpowiedz Google Chrome Windows 7
(11-01-2012, 01:46 PM)Emcet napisał(a): czy jak zmienię soft lub wgrać sobie nowy to czy utracą mi się dane z telefonu ? między innymi smsy na których mi bardzo zależy ? bo nie wiem czy jak wgram to ich przypadkiem nie stracę a tego bym nie chciał

Wgrywając nowy/inny soft stracisz wszystkie dane z pamięci wewnętrznej telefonu - czyli kontakty i sesemesy również.
Stracisz, o ile ich wcześniej nie zbakapujesz - tutaj polecam PIMBackup : http://www.dotfred.net/default.htm

(11-01-2012, 01:46 PM)Emcet napisał(a): czy jest możliwość zainstalowania Androida na Samsunga omnie II tak by WM nie było ?

Nie da się.
Znaczy... Wgrasz Andka na O2, ale tak czy owak WM na urządzeniu być musi.

(11-01-2012, 01:46 PM)Emcet napisał(a): co waszym zdaniem jest lepsze ? WM czy Android na Samsungu omni II ?

Zdecydowanie lepszy będzie WM.
Android na O2 to projekt prowadzony przez kilku zapaleńców - nie ma Androida dedykowanego dla O2. Owszem, jakoś to-to-coś działa, jednak przy Twoim stanie wiedzy będzie on dla Ciebie jedynie kłopotem.
<p><br></p>
Odpowiedz Opera Windows 7
a jest jakaś możliwość by usprawnić i jakos powiększyć pamięć główna telefonu ? bo strasznie mi muli i nie mogę juz czasami odbierać sms a nie mam żadnych programów po instalowanych Smile
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Kolego...

Mulenie nie zależy od ilości posiadanych sesemesów... no... chyba, że magazynujesz ich tysiące - ale to już Twoja sprawa.
Poniekąd nie rozumiem Twojego problemu, bo moja O2 działała przyzwoicie nawet z wgranym ROMem stockowym - takim prosto od Samsunga.
Tutaj sugeruję zadbać o software posiadany na fonie... Systematyczne czyszczenie cache, panowanie nad uruchomionymi procesami... No multum spraw, które już zostały opisane na Forum.

Co do pamięci wewnętrznej fona...
Omnia 2 posiada tylko(?) 512 MB pamięci ROM z czego - w zależności od zapodanego na urządzeniu software'u (ROMu) - możesz mieć do swojej dyspozycji jakieś... moooooooże 300 MB przy bardzo cienuchnym CustomROMie... A przy CustomROMie o prawie-pełnej funkcjonalności to więcej niż w granicach 200 MB ROM to się nie należy spodziewać. Czarów tutaj nie ma.
Mnie nigdy tej pamięci nie zabrakło. Jednak osobną sprawą jest to, że ja nie instalowałem na fonie czego popadło i jak popadło...
<p><br></p>
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości