W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z aktualizacją ota

Problem z Aktualizacją OTA
Witajcie Wink

Jestem w szoku... poskładałem ten tablet w 5 minut od otrzymania. Odpaliłem zrobiłem aktualizacje OTA. Wszystko się pięknie odpaliło. Przechodzę przez całą początkową konfigurację (data, język, konto prestigio itd.) Kończy się na informacji "Kreator uruchamiania zakończył swoje działanie. Naciśnij "OK" aby rozpocząć pracę z urządzeniem." Problem w tym, że przycisku "OK" nie można nacisnąć Big Grin. Doradzicie co zrobić? Z góry dzięki
Odpowiedz
wyłącz i włącz go ponownie... przy najnowszej wersji były takie dziwne dziwy jeśli dobrze pamiętam
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Dzięki za podpowiedź jednak zrobiłem juz to kilka razy i próbuje nadal. Ciekawostka mogę wejść do menu ustawień jak jest słaba bateria i odpinam kabelek... ale raczej nic mi to nie daje
Odpowiedz
Podejrzewam skopcony dotyk. W ustawieniach znalazłem opcje w tym samym miejscu gdzie jest magiczny przycisk OK i tez nie działa.
Odpowiedz
aaaa to co innego... sam sobie odpowiedziałeś w sumie Wink

btw. uzupełnij proszę avatar bo się rozjerzdża Wink
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości