W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 9 głosów - średnia: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem z 3g windows 6 5

Problem z 3g Windows 6.5
Mam problem z 3G mam je włączone. Jednak nie używam w ogóle wideorozmów i chcę to wyłączyć jak to mogę zrobić?
mieć telefon w ręku i nie próbować go rozgryźć...Tongue

start/programy/telefon menu/opcje.../ karta "więcej"
tutaj kliknij na "wybór pasma" i kliknij "pobierz ustaw..." i pasmo częstotliwości ustaw na GSM 900/1800
mieć telefon w ręku i nie próbować go rozgryźć...Tongue

Właśnie próbowałem dlatego pisałem. W starcie nie mam nic takiego pod nazwą programy.
w ustawieniach patrz, kolega wyzej pominął tą opcje
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Nadal nic. W ustawieniach mam: bluetooth, zegar i alarmy, główny, blokada, system dźwięki i powiadomienia, połączenia, microsoft my phone, system i osobisty. Dobra temat do zamknięcia sam znalazłem. Inaczej musiałem wchodzić, ale trochę mnie to nakierowało.
! Wiadomość wysyłana automatycznie !

Ten wątek został zamknięty, jeśli masz jakieś zastrzeżenia zgłoś je do administracji lub bezpośrednio autorowi tej wiadomości.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości