W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 33 głosów - średnia: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem kamera omnia

Problem, kamera omnia :/
Witam, czy ktoś mi pomoże rozwiązać ten problem?

[youtube]9cZa7woV1HQ[/youtube]

film jest robiony na starym sofcie barr v5.5 WM 6.1, myślałem że błąd z nagrywaniem filmu i odtworzeniem go minie po zmianie romu więc zmieniłem na ten ryrzego WM 6.5 21889 ale nic to nie dało, nawet radio zmieniłem i nic Sad dalej jak nagram chce odtworzyć to zielony obraz i tylko dźwięk, pomocy... Sad
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
Po wgraniu ROM-u, można zrobić update aparatu
*#2470# - kod aktualizacji aparatu - z dialera Samsunga

Normalnie zalecane jest HR, po aktualizacji, ale jak już masz swoje ustawienia i programy zacznij od SR

Może coś pomoże, nie wiem jak z kamerą, zdjęcia po tym zabiegu jakby trochę lepsze.
Pomogłem? Wstawiłem fajny program? Podreperuj moją reputację Big Grin
Odpowiedz Opera Windows XP/2003
jak by kodek obrazu był walnięty...
_/ . /\ . \/ . /\/\ . /\ . /\/™
Odpowiedz Internet Explorer Windows Vista
bardziej stawiam na uszkodzona kamerę... miałem już takiego w naprawie... akurat tam była złączka pęknięta...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Spróbuj zrobić HR jak nie to hmm.. może wgraj jakiś rom od samsunga a później ewentualnie jakiś ugotowany.

edit. heh Ryrzy mnie wyprzedził bo za długo myślałem co napisać Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Linux Ubuntu
no więc zrobiłem HR i to samo, a sa jakieś niebrandowe bez radio? uszkodzona kamera? Zdjęcia robi normalnie :/ a będzie to gdzieś widać? Bo telefon w sumie rozebrać umiem, sam wymieniałem ekran dotykowy
może być widać może nie być... nie jestem Ci w stanie tego powiedzieć.... chyba że sam sobie to uszkodziłeś przy rozbieraniu.

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
A po tej aktualizacji coś wyskakuje bo jak wpisałem kod, na sekunde coś się pokazało - napisy że aktualizuje i czekać 2 minuty, znikło i dalej nic.

edit: no i dalej to samo, już nie wiem co robić :/ tylko jak ja mogłem coś uszkodzić, gdzie aparat/ kamera jest podłączona na płytce? Albo jakim wtykiem? A potrafiłbyś stwierdzić co może być nie tak jeżeli rozebrałbym tył zrobił zdjęcie i pokazał czy raczej nie jest to możliwe? Smile
na odległość to ja ci mogę powiedzieć ze coś masz zepsute ... tyle ;]

tak myślałem Smile no cóż, zostaje mi tylko serwis, nic tu nie poradzę Sad

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości