W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem jak wgrać oficjalny firmware?

Problem- jak wgrać oficjalny firmware?
Posiadam motorole Atrix wersja android 4.1.2 CyanogenMod 10-20121122. Chiałbym przywrócić temu telefonowi oryginalny najnowszy soft. Z tym mam problem gdyż przy włożonej karcie pamięci nie widzi mi jej, system odczytuje mi dysk wewnętrzny jako kartę pamięci. Uda mi się zrobić to samodzielnie czy lepiej oddać telefon do serwisu?

Dziękuję za pomoc.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Żeby przywrócić oryginalny soft potrzebny Ci jest program do jego wygrania, czyli RSD Lite i obraz systemu w formacie SBF. Karta nie jest do tego potrzebna, należy ją usunąć przed wgrywaniem systemu. Procedura i linki do oprogramowania w tym samym dziale. Wink
Odpowiedz Opera Linux
okej program mam Smile teraz mam tylko prośbę o wskazanie odpowiedniego, oryginalnego i polskiego softu do motoroli Atrix. Jestem nowicjuszem i prosiłbym o łopatologiczne wyjaśnienie tematuSmile

Aktualnie mam wgrany Android 4.1.2
wersja jądra- 2.6.32.59-MB860-CM9 bill@bill-K5E#1
CyanogenMod 10-20121122 - unofficial
ParanoidAndroid 2.99
Numer kompilacji pa_olympus-userdebug 4.1.2. JZ054K eng bill. 20121122. 120830 test-keys

Czy warto wrócić do oryginalnego softu czy zostawić ten jaki jest?
Co do tego softu mam dwie uwagi- telefon nie czyta karty micro sd, tylko widzi kartę jako część dysku. Nie mogę używać czytnika linii papilarnych bo wyskakuje błąd. Nie odtwarza mi części gier-programów np. GTAIII. Poza tym nie mam zastrzeżeń.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
Najnowszy jest OLE-31. Link do strony z oryginałami w dziale Atrix/romy. Powodzenia!
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz Opera Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości