W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 6 głosów - średnia: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem s off controlbear

Problem S-OFF - ControlBear !
Witam, mam problem ze zrobieniem S-OFF, posiadam hboot 1.53.0007 więc jest jedna metoda - z ControlBear i drucikiem (jeden koniec w pin bliżej photo, drugi na blaszke SD [MASE]). Sterowniki są zainstalowane i w bootloader -> fastboot ładnie wykrywa mojego EVO 3D.
Pojawia się problem z ControlBear, mianowicie po uruchomieniu jako administrator (również przy zwykłym uruchamianiu) Pojawia się:

Rebooting from bootloader
Waiting...
...Waiting
Detecting...Starting up.....
Connect to device...
Search device.......
Connect device and install drivers
Press ENTER to exit.

(wychodzi z bootloadera, ale już do niego nie wraca, tel normalnie się uruchamia, więc traci połączenie)

Mam windows 7 Ultimate x64.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
jak wchodzi w boota to zobacz w managerze urządzeń czy masz sterowniki zainstalowane i czy nie ma żadnych wykrzykników... problemem może być wersja x64 systemu. Co prawda nigdy tej metody nie próbowałem, wiec to jedyne co mi przychodzi do głowy teraz Smile Na moje szczescie mialem evo z bootem z GB a potem nie aktualizowalem go wiec nigdy nie bylo problemu z 'grzebaniem' w ROMach Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
na 64-bitowym systemie raczej tego nie zrobisz, ja to wszystko robiłem na starym poczciwym XP, więc problem za pewne leży po stronie Architektury Twojego OSa

EDIT:
Poszukaj sterowników od Visty 64-bit.
NACIŚNIJ "" I ZOBACZ CO SIĘ STANIE Smile

Odpowiedz
Okej, dzięki za wypowiedź, myślę, że dzisiaj załatwię kompa z XP x86 od brachola. Napiszę wieczorem/jutro jakie są wyniki. A mogli byście podać jakiś link, z którego pobiorę pewne, działające ControlBear? Mam już jedną paczkę, ale może warto spróbować też ControlBear w innej wersji, czy innego źródła.
Odpowiedz
Kod:
http://www.4shared.com/file/8kyVxjUH/ControlBear.html?
NACIŚNIJ "" I ZOBACZ CO SIĘ STANIE Smile

Odpowiedz
Jeszcze jedno.. do w/w metody wymagane jest włączone Debugowanie USB.. Tylko, że mój EVO jest uceglony, co w tym przypadku?
Odpowiedz
Dobra, po próbie zrobienia S-OFFa na Windows XP Professional x86 zmieniło się tylko jedno. Z:

Waiting...
...Waiting
Connect to device...
Search device.......
Connect device and install drivers
Press ENTER to exit.

Na:

Waiting...
...Waiting
Connect to device...
Testing ADB connection
Press ENTER to exit.

Jakieś propozycje? Stary problem WYDAJE SIĘ być rozwiązany, jednak pojawia się kolejny Sad
Bardzo proszę o udzielenie pomocy, nie poddam się puki tego S-OFF nie zrobie.
Odpowiedz
Zainstaluj na kompie android SDK.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości