W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem moja karta pamięci niewidoczna

Problem Moja karta pamięci niewidoczna
Mam problem. Po zainstalowaniu Androida na karcie pamięci 2GB zrestartowałem telefon a po uruchomieniu znowu ładuje mi się WM a karta pamięci zrobiła się niewidoczna czy coś takiego po prostu urządzenie ją nie odczytuje. Co mam zrobić?
Odpowiedz
(06-07-2011, 07:01 PM)Hesus napisał(a): Mam problem. Po zainstalowaniu Androida na karcie pamięci 2GB zrestartowałem telefon a po uruchomieniu znowu ładuje mi się WM a karta pamięci zrobiła się niewidoczna czy coś takiego po prostu urządzenie ją nie odczytuje. Co mam zrobić?

I wszystko prawidłowo, no prawie - karta, a dokłanie jej częśc powinna być widoczna.
Androida uruchamiasz ręcznie spod WM przez jakiś explorator plików. WM karty nie widzi, bo widocznie całość lub pierwsza część została zamieiona na system plików ext.

Odpal plik haret.exe zlokalizowany w mojej pamięci (nie z katalogu o2beta),a aby odpalić Androida; O ile wszystko wykonałeś zgodnie z instrukcjami instalacji.
Dla precyzyjniejszej diagnozy karty użyj GPartef (czy spod linuxa czy wypal wersję liveCD) lub na windowsie sciagnij i zainstaluj MiniTool Partition Wizard.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości