W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem bateria po naładowaniu ma odrazu 99

Problem-Bateria po naładowaniu ma odrazu 99%
(11-14-2012, 10:03 PM)miszas napisał(a): Dokładnie baterie typu dwa razy większa pojemność itd daruj sobie. Gadałem z facetem z serwisu i powiedzial mądra rzecz. Jakim cudem mogą być baterie bardziej pojemne przy takim samym rozmiarze? Niestety nie ma takiej opcji. Tylko tyle elektrolitu wchodzi i koniec. Więcej się nie da.

No i dokładnie jest tak jak piszesz.
Najlepszym przykładem niech będzie porównanie wielkości baterii Samsunga S2 (1650 mAh) i np. takiej Motoroli Razr Maxxx (3000 mAh). Czy te baterie są tej samej wielkości? Obawiam się, że bateryjka Motoroli jest o jakieś 30-40% większa niż ta w SGS2. Big Grin
Nawet oryginalne baterie o podwyższonej pojemności są sprzedawane z nową, większą i inaczej profilowaną tylną pokrywą telefonu - ciekawe czemu? Tongue

Czyli tak jak już mój szanowny przedpiśca stwierdził - baterie "o podwyższonej pojemności" i takim samym rozmiarze co oryginał to można sobie między bajki włożyć.
Ani Samsung, ani HTC, ani Sony, ani żaden inny markowy producent nie oferuje pojemniejszych baterii, które - ot, tak sobie - mieszczą się w gniazdach i pod tą samą pokrywą co mniej pojemne oryginały.

Ale cóż... "Milion pińcet mAh" za 20 złotych niestety przemawia do wyobraźni wielu osób.
"Chytry dwa razy płaci", że tak przypomnę Tongue

Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
dodam jeszcze cos od siebie...
znajomek pracował w pewnym serwisie autoryzowanym w dziale naprawy odtwarzaczy mp3 pewnej firmy i slyszal rozmowe serwis->producent akumulatorków
"to jaką pojemność wydrukować na opakowaniu ?" Big Grin
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
http://allegro.pl/bateria-samsung-i9100-...75143.html

To ja dodam baterie w rozmiarach fabrycznej do S2 a ma aż 2550 mAh, a większa orginalna bateria która nie mieści sie w fabryczną klapke jest do niej dodawana nowa ma pojemnośc 2000.
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
(11-15-2012, 01:38 PM)Format napisał(a): http://allegro.pl/bateria-samsung-i9100-...75143.html

A potem dziwić się, że taki bezmyślny osiołek jeden z drugim wliza na forum i pisze płaczliwe posty, że "...Kupiłem taaaaaaaaaaaaaaaką pojemną baterię i fon mi trzymał tylko 2 godziny dłużej. A teraz to w ogóle tylko 2 godziny działa. Poradźcie co robić"... albo "Kupiłem zamiennik za 20 złotych i teraz mi fon nie chce ładować żadnej baterii. Co zrobić?"

Co zrobić? A w głowę się puknąć bardzo mocno. Big Grin

No cóż... BatteryPRO (w tym przypadku) to marka - jak nazwa wskazuje - całkowicie PRO... A to, że miejscem produkcji jest manufaktura w wiosce Siuang-Ho (a te szałasy na lewo od pola ryżowego przed zagajnikiem bambusów) to już można pominąć - w sumie to tylko 4 dychy za taaaaaaką pojemną baterię.

Tak, to była złośliwa ironia - sorka, ale nie mogłem się powstrzymać Big Grin

W handlu tylko dwie rzeczy nie mają granic. Pierwszą z nich jest bezczelność sprzedawców. Druga, chyba gorsza od pierwszej, rzecz to naiwność nabywców.

Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości