W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 37 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
problem bateria po naładowaniu ma odrazu 99

Problem-Bateria po naładowaniu ma odrazu 99%
Witam
Jakieś kilka dni temu zainstalowałem sobie aplikacje z marketu BatteryCalibration i zrobiłem wedłyg instrukcji w tej aplikacji tj. naładowałem do konca baterię uruchomiłem aplikacje i kliknałem kalibracje i następnie odłączyłem od ładowarki. Od tej pory bateria mam wrazenie szybko ucieka. Dzis naładowany tel przez noc i rano o 7:00 odłączony od ładowarki. Do 10:50 spadł poziom baterii do 86% a w tym czasie wykonałem połączenie 10minutowe oraz ok 10 min korzystałem z marketu przez 3G. Teraz ładując baterie ładuje sie niby do pełna ale odrazu jak odłącze od ładowarki to ma już tylko 99%. Coś jest nie tak po użyciu tej aplikacji. Wszedłem też w RECOVERY i zrobiłem WIPE BATTERY STATS jednak dalej nic. Czy da sie jeszcze w jakis sposób przywroci zywot mojej baterii ? Jesli w ciagu niecałe 4h bateria spadła az do 86% przy takim małym korzystaniu to chyba cos nie tak , no i to ze laduje sie tylko do 99%. Prosze o pomoc !!!
Odpowiedz Internet Explorer Windows 7
Ja niekiedy mam nawet po naładowaniu i 96-97% ale zauważyłem że po chwili pokazuje sie 100%. Najlepsze co zauważyłem to to że gdy ładuje ładowarką od O2 (technicznie takie same ładowarki) telefon ładuje mi sie do 100% i po odłączeniu ma również 100% które utrzymuje sie przez dłuższy czas w zależności od kernela (używam Jeffrey-a), a na ładowarca od S2 mam takie skoki.
Odpowiedz Opera Windows 7
Hmmm mnie niestety po odlaczeniu pokazuje 99% i nie wskakuje po pewnym czasie na 100%...
SGSy tak mają że w momencie kiedy dochodzi do 96% faktycznej pojemności zaczyna pokazywać 100% i mimo tego dalej ładuje, a jak naładuje faktycznie do 100% to odcina zasilanie, wtedy bateria mimo podłączonej ładowarki spada i czasem kiedy widzę 100%, odłączam i mam np. 86%. To jest normalne zachowanie telefonu, trochę wprawdzie upierdliwe ale do przeżycia.
Xiaomi MI6 64GB | MIUI 9.2 | Stock Kernel | Slim Case
IPAD Air WiFi 16GB | iOS 11.x | ESR Flip Cover
A ile wam ucieka procent w ciągu ok 4h ? bo mnie zjadło aż 14% przy wykorzystaniu jak wyżej napisałem...

Mysle nad bateria 2000mAh z klapką oryginalna podobno tel dluzej trzyma a koszta to tylko 87zł...
Jeśli nie korzystam z fona to schodzi może 3-4% w ciągu 4h.
czyli w sumie chyba mozliwe ze mnie zjadło 14% przy ok 10min net po 3g i 10 min rozmowy... ?
Za dużo.
Coś Ci żre w tle. Sprawdź, może jakiś program ma ustawioną częstą aktualizację.
A jak to sprawdzic? Sorry nie jestem jeszcze tak obeznany w andku ...
Odpowiedz Safari Linux

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości