W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
prestigio multipad 2 pro duo root pmp5670c

Prestigio multipad 2 PRO DUO ROOT PMP5670C
Witam
Mam wielki problem z moim tabletem Prestigio multipad 2 PRO DUO 
Otóż zrobiłem root programem King root ale nie wiem jak wgrać cwm i jakiś rom np yoda nie wiem jaki jest najlepszy , czy ktoś by mi mógł pomóc w znalezieniu ? 
Miałbym wielką prośbę o napisanie instruckij jakieś pomocy przy ich instalowaniu .
Z góry dziękuje za pomoc
Odpowiedz
Nie przypominam sobie żebym robił jakiś ROM dla tego taba Smile nie pomyl ROMów bo uwalisz taba.
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(12-24-2014, 12:13 PM)Ryrzy napisał(a): Nie przypominam sobie żebym robił jakiś ROM dla tego taba Smile nie pomyl ROMów bo uwalisz taba.

a czy jest jakaś możliwość zrobienia z tym tabem żeby można było instalować aplikacjie na karcie sd bo ciągle brakuje mi miejsca a to bardzo denerwuje . 
Odpowiedz
teoretycznie tak, są do tego apki app2sd czy jakoś tak.

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
witam
Czy root, softy od Prestigio PMP5870C będą śmigać na Prestigio PMP5670C pro 2 duo ??
Odpowiedz
na pewno nie, zupełnie inny procesor

Odpowiedz
(01-27-2015, 05:55 PM)Ryrzy napisał(a): na pewno nie, zupełnie inny procesor

szkoda, bo po przygodzie z 8, teraz nabylem pro z 6 i trzeba go na nowo rozkładać na czynniki - jakby mial kto z nim do czynienia - dajcie znać, bo niewiele chyba jest gorszy. W poprzednim  w antutu uzyskałem ponad 18.000 - jak będzie z nowym? Cool
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości