W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
powiadomienia

Powiadomienia
Witam
Mam, przynajmniej dla mnie, irytujący problem. Otóż w naszych tabletach w prawym dolnym rogu dostajemy różne powiadomienia dotyczące nowych maili, talka czy zainstalowanych aktualizacji i wiele innych. Niektóre z tych informacji po otwarciu paska powiadomień można usunąć odpowiednim "przyciskiem", takie kreski lub znakiem x, w zależności jaki system. Natomiast to co mnie denerwuje, niektóre aktualizacje czy inne aplikacje nie dają się w ten sposób usunąć, trzeba na nie tapnąć a wtedy wchodzimy w sklep google i dopiero przyciskiem cofnij wychodzimy z niego. Można oczywiście wyłączyć powiadomienia ale wtedy nie dostajemy info o mailu i innych zdarzeniach. Czy jest jakiś sposób na powyższą dolegliwość?
pzdr
Odpowiedz
Hmmm a nie dziala tapniecie w powiadomienie przytrzymania i przesuniecie go w prawo mnie irytuje to ze ciezko trafic w ikone usuwania powiadomien... czyli te trzy schodki.... grrrr krew mnie zalewa

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(08-31-2013, 08:13 AM)Ryrzy napisał(a): Hmmm a nie dziala tapniecie w powiadomienie przytrzymania i przesuniecie go w prawo mnie irytuje to ze ciezko trafic w ikone usuwania powiadomien... czyli te trzy schodki.... grrrr krew mnie zalewa

Sprawdzę, nie wiedziałem że tak możnaSmile, ale to i tak nie do końca jest to o co mi chodzi. Tapnięcie na te "schodki" powinno usuwać wszystkie powiadomienia a tak się nie dzieje.
Odpowiedz
Zgadza sie, powinno Smile

S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości