W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pomoże ktoś? nadpisane kontakty przy spbbackup

Pomoże ktoś? Nadpisane kontakty przy SpbBackup
No i zrobiłem głupotę totalną bo chciałem tylko przerzucić kontakty ze starej Omni na nową i nie odznaczyłem opcja "overwrite existing files" a co za tym idzie - wszystkie kontakty juz zapisane poszły się *$^&*@!
Jest jakaś opcja żeby to cofnąć? Będę wielce zobowiązany za pomoc (sorry, że tak od razu i bez przeszukiwania forum w temacie opcji WM ale wbijam się z Omnii i nie mam tyle czasu żeby za jej pomocą szukaćConfused)
Odpowiedz
jeśli nie masz kopii zapasowej to nie ma opcji...

btw zmien temat na odpowiednio odzwierciedlający problem
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
Zaraz pozmieniam Mistrzu Yoda (a tak swoją drogą to dalej nie wyczaiłem czy nie jesteśmy przypadkiem z jednego miasta !?)
Nie da się cofnąć samego WM jak normalnego Windowsa do np: dziesiejszego poranka?
Odpowiedz
Nie da się.
Takie rzeczy tylko w erze Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
No to jestem w czarnej d***eAngry
Odpowiedz
Oczywiście z MyPhone nie korzystałeś dotychczas ?
Odpowiedz
Nope.... parę razy podłaczyłem via ActiveSync ale nie zaznaczyłem synchronizacji kontaktów więc d**a zbita ..
Odpowiedz
Teraz na przyszłość będziesz wiedział że warto mieć kopie hehe Smile

btw Jak mam wiedzieć skąd jesteś jak profil nie uzupełniony... Dodgy
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
(10-20-2010, 06:40 PM)Ryrzy napisał(a): Teraz na przyszłość będziesz wiedział że warto mieć kopie hehe Smile

btw Jak mam wiedzieć skąd jesteś jak profil nie uzupełniony... Dodgy

Już uzupełniam Big Grin
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości