W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 15 głosów - średnia: 2.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pomoże ktoś? nadpisane kontakty przy spbbackup

Pomoże ktoś? Nadpisane kontakty przy SpbBackup
No i zrobiłem głupotę totalną bo chciałem tylko przerzucić kontakty ze starej Omni na nową i nie odznaczyłem opcja "overwrite existing files" a co za tym idzie - wszystkie kontakty juz zapisane poszły się *$^&*@!
Jest jakaś opcja żeby to cofnąć? Będę wielce zobowiązany za pomoc (sorry, że tak od razu i bez przeszukiwania forum w temacie opcji WM ale wbijam się z Omnii i nie mam tyle czasu żeby za jej pomocą szukaćConfused)
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003
jeśli nie masz kopii zapasowej to nie ma opcji...

btw zmien temat na odpowiednio odzwierciedlający problem
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Zaraz pozmieniam Mistrzu Yoda (a tak swoją drogą to dalej nie wyczaiłem czy nie jesteśmy przypadkiem z jednego miasta !?)
Nie da się cofnąć samego WM jak normalnego Windowsa do np: dziesiejszego poranka?
Nie da się.
Takie rzeczy tylko w erze Tongue
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz Firefox Windows 7
No to jestem w czarnej d***eAngry
Oczywiście z MyPhone nie korzystałeś dotychczas ?
Odpowiedz Internet Explorer Windows XP/2003
Nope.... parę razy podłaczyłem via ActiveSync ale nie zaznaczyłem synchronizacji kontaktów więc d**a zbita ..
Teraz na przyszłość będziesz wiedział że warto mieć kopie hehe Smile

btw Jak mam wiedzieć skąd jesteś jak profil nie uzupełniony... Dodgy
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 7
(10-20-2010, 06:40 PM)Ryrzy napisał(a): Teraz na przyszłość będziesz wiedział że warto mieć kopie hehe Smile

btw Jak mam wiedzieć skąd jesteś jak profil nie uzupełniony... Dodgy

Już uzupełniam Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości