W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pomoc multipad prime duo 3g pmp7170b3g potrzebny backup

Pomoc MultiPad Prime Duo 3G PMP7170B3G DUO - potrzebny backup
Witam wszystkich

Zwracam się o pomoc, ponieważ potrzebuje oryginalnego backupu, obrazu systemu tzw. Readback ponieważ apka mtk65.. Repartition uwaliła mi pamięć wewnętrzną na ktorej był backup i teraz nie mogę nic zrobić. Jedynie przefleszować tablet na nowo, a niestety każda szanująca się firma daje na stronie obraz systemu ale nie Prestigo bo po co, myślą że update.zip wystarczy na wszystko.

Jeżeli ktoś posiada taki tablet na mtk8377 lub mtk6577 a nie wie jak zrobić backup to pomogę i wytłumacze.

Bardzo proszę o pomoc, lub jaką kolwiek informację kto ma taki tablet.
Odpowiedz Safari MacOS
a to co to jest ??

Kod:
http://nl02.dl.prestigio.com/Service_Files/TabletPC/PMP7170B3G/
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows 8.1
To jest to co pisałem wcześniej gówno warty update systemu, a nie obraz systemu, że niby jak mam go wgrać nie mając działającego recovery. Pozatym pisałem, że tym nie postawicie tabletu na nogi.

Mi potrzeba ReadBack który się robi SP FlashToolem lub MT DroidToolsem. A wyglada tak i wgrywa się ww. programami.

[Obrazek: 4.png]
Odpowiedz Google Chrome Windows 7
zwracam honor, mój błąd...
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz Firefox Windows XP/2003

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości