W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 23 głosów - średnia: 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
połączenie tylko jako masowa pamieć

Połączenie tylko jako masowa pamieć.
Witam,
Mój problem polega na tym, że telefon zostaje wykryty tylko jako pamięć masowa. Gdy zmienię ustawienie w telefonie na Active Sync telefon w ogóle nie zostaje wykryty. Również występuje błąd przy instalacji sterowników ( Windows 7 64 BIT ) Jakieś sugestie jak rozwiązać ten problem ?
Odpowiedz
Może przeinstaluj WMDC poźniej reset kompa i omni.
Automatycznie w sieci też nie chce wyszukać sterowników?
Pomogłem? Kliknij i popraw moją reputację Wink

Odpowiedz
Mam taki sam problem jak kolega powyżej. Podczas instalacji sterownika ( automatycznie przez windowsa 7 64bit) wyskakuje komunikat urządzenie odłączone, w sieci nie znajduje sterowników
Odpowiedz
Bo trzeba samemu zainstalować Centrum a nie czekać aż W7 sam zainstaluje.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz
centrum zainstalowałam już wczesniej
Odpowiedz
Centrum Urządzeń mam zainstalowane, mimo że wywalało błąd przy instalacji sterowników do tego. Również mi pokazuje, że urządzenie odłączone..
Odpowiedz
No dokladnie mi przy kazdej próbie instalacji sterownikow wyskakuje komunikat ze nie zainstalowano urządzenia , urządzenie odłączone :/
Odpowiedz
A mi się łączy tylko i wyłącznie jako 'pamięć masowa'. W trybie AS nie idzie (próbowałem na W7 32bit, WinXP 64bit. Tak, zainstalowałem WDC na w7 i AS na winxp).
Odpowiedz
mam soft SimonoV5 i tez tylko mialem polaczenie jak pamiec masowa. w telefonie wybralem USTAWIENIA - POLĄCZENIA - USTWAWIENIA DO KOMPUTERA PC i odznaczylem (włącz zaawansowane funkcji sieci) i windows wykrywa telefon w as

moze pomoze
Odpowiedz
Ja od siebie dodam że te Zaawansowane funkcje sieciowe same się włączają jeżeli fon przełączymy w tryb pamięci masowej i po HR a przeszkadzają w trybie AS.
...najlepiej jest się uczyć na błędach innych...(chyba po to jest te forum?)

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości