[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
podstawowy rom

Podstawowy rom
Witam, czy moglibyście mi podać link do jakiegoś podstawowego Romu do i900? Taki bez żadnych dodatków, goły, custom-rom. Dziękuję z góry i pozdrawiam !
Odpowiedz
Może ten będzie przydatny:
Kod:
http://www.modaco.pl/Thread-ROM-WM-6-5-x-23699-PLK-MLM-Lite-DIY
Ponad 1000 pobrań i w sumie nie ma skarg na niego. Oczywiście wybór należy do Ciebie, ale takich romów jest stosunkowo niewiele, bo uzytkownicy wolą romy "wgraj i używaj" Smile .
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
a co byś poleciła z górną belką ?

Z tego co zrozumiałem to w tym romie można odblokować omnię tylko górnym przyciskiem?

Pozdrawiam!
Odpowiedz
W standardzie tak, to właśnie tak zaprojektowana seria romów. Oczywiscie mozna to zmienic manipulując rejestrem, ale nie gwarantuje to wtedy "energooszczędności" w kieszeni. Większość nowych urządzeń tak właśnie jest przygotowana, zwłaszcza te z dotykowymi przyciskami. Smile
Odpowiedz
a moje pierwsze pytanie? Smile

wiem ze tak jest w androidzie, i to w sumie dobra opcja. No ale nie wiem czy nie będzie mnie to irytować z uwagi na przyzwyczajenie. Oczywiście przetestuje.

Tylko zastanawiam sie czy nie wypróbować górnobelkowca tzn. czy nie będzie miał mniej bugów.
Zależało by mi na jak najmniejszym ubywaniu ramu ale to chyba jak wszystkim.
Odpowiedz
Tylko testy Ci moga odpowiedzieć na pytanie, czy ten rom będzie współgrał z Twoją Omnią. Każda Omnia 1 jest inna, to bardzo chimeryczne urządzenie, aczkolwiek swietnie zaprojektowane Smile
Temat chyba do zamknięcia Smile
Odpowiedz
kurcze nie możemy się dogadać Smile

Właśnie w nawiązaniu do tematu pytałem Ciebie czy możesz polecić, jakiś inny podstawowy custom tylko, że z górną belką.

uzywam spb wiec cameleon chyba odpada, a przede wszystkim to jak napisałaś - jest na niestabilnym builidzie.

Na razie skonfigurowalem sobie DiY i będę testować. Górną belkę też muszę w najbliższym czasie sprawdzić
Odpowiedz
Górna belka, to może coś ze stajni Ryrzego, ja z uporem maniaka zajmuję się dolną (mam małe ręce) Smile Cameleon 2 jeszcze nie wyszedl, a C-1, jak juz zauważyleś bywa kapryśny. Smile
Odpowiedz
Albo może Angelus-v2-2
Sam go uzywam kupe czasu. Czasami zmeniam rom na inny z ciekawości, a potem wracam spowrotem na rom angelusa
Dużo ma wolnej mamięci ram, stabilny, od strony sprętowej dopracowany. Jedyny mankament jaki zauważyłem bo długim czasie to zegarek, ale da sie to obejść doinstalowując zegarek z omnii lite. Coś mi sie wydaje że te górno belkowce mają problemy z czasem.
Odpowiedz
Szukam golego romu windows mobile 6,5 do samsunga i 900 bez zadnzch dodatkow i niepotrzebnych smieci typu gry itp
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości