W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 14 głosów - średnia: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
podkręcenie procesora

Podkręcenie procesora
Czy można w HUAWEI U8500 podkręcić zegar bez zmiany ROMa 2.2.1? Jeśli tak, to czym?
Odpowiedz
Nie można. Jedynie przez zastosowanie się do części instrukcji z wątku z romem cyanogen.

Wysłane z mojego Galaxy S II za pomocą Tapatalk
[Obrazek: 7-1431-ubda7996.gif]
SPV M3000->Samsung Omnia->Samsung Omnia2->HTC HD2->Samsung Omnia2->Samsung Galaxy S->Sony Ericsson Xpieria X10->Samsung Galaxy S II
Odpowiedz
Niestety, ale jesteś w błędzie. Można, co też przed chwilą zrobiłem. Zrotowałem Androida 2.2.2 (U-8500 V100R001C279B728 (POLAND AB)), wgrałem i uruchomiłem program, który dzisiaj znalazłem: Android Overclock v2.3.4. Procek został podkręcony do 600 MHz, system jest (jak na razie) bardzo stabilny, nie tnie. Telefon zachował wszystkie funkcje, takie jak z oryginalnym romem i jest o niebo stabilniejszy, niż w przypadku wgranego Gigerbred 2.3.5 Slax U8500 + CM7 + Overclock, czy też SP10. Jest praktycznie tak samo szybki (wykazał to test na AnTutu) i nie muli. Zadając wcześniej pytanie o podkręcanie - nie wiedziałem jeszcze sam, że tak można. Jestem też ciekaw, jak będzie się sprawować CyanogenMod7-Android 2.3.7-recovery version, bo coś takiego pojawiło się, ale nie mogłem tego wgrać, bo wywalało mi błąd pliku gralloc.msm7k.so ( w katalogu system/lib/hw/). Zapomniałbym dodać, iż program Android Overclock działa też na wersji Androida 2.2.1, co skutecznie uczynił mój bratanek. Uszanowanko
Odpowiedz
Działa pod warunkiem że kernel na to pozwala.
Odpowiedz
(01-07-2012, 08:54 PM)Darek-59 napisał(a): Niestety, ale jesteś w błędzie. Można, co też przed chwilą zrobiłem.

Super sprawa, może opisał byś w oddzielnym temacie jak to zrobiłeś krok po kroku, komuś by się przydało a może ktoś znajdzie lub przetestuje wyższe taktowania lub inne patenty.
Był bym wdzięczny.Wink
.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości