W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 7 głosów - średnia: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
pobieranie opłat za pogodę w romach sense

Pobieranie opłat za pogodę w Romach Sense.
Siemka. Jestem nowy i wgrałem ostatnio ROM od Ryrzy'ego w stylu HTC SENSE. włączyłem pogode i aktualizację co godzinę. Mam pytanie odnośnie kosztów. Ile zabiera kasy z konta za pobranie informacji o pogodzie??
Odpowiedz
Za każą prognozę policz 100kb, to bedzie najbardziej miarodajne, choć nie do końca dokladne, ale taki jest pakiet jednostkowy, nawet, jesli pobierzesz np. 29 kb. Smile
Nie gap się! Buduj z nami MoDaCo.pl
Odpowiedz
a koszta policz sobie wedle taryfy operatora

btw odświeżanie raz dziennie przez wifi by wystarczyło w zupełności
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
aha no thx. tylko ze czasem nie ma mnie w domu i wifi to problem. a taka przybliżona cena?
Odpowiedz
w playu mam np 12gr za 100kb bez pakietu włączonego
S9+ || ROM: Stock 8.0

Nie odpowiadam na PW !! Od tego jest FORUM... za dręczenie mnie na PW będę dawał warny !!
Odpowiedz
aha thx. a jak wsprawdzic te stawki??? i ile pobiera kb za pogode?
Odpowiedz
Tak jak napisali @Malymon i @Ryrzy wszystko zależy od Twojego operatora: w zależności od pakietów możesz mieć naliczanie co 1KB albo co 100KB no i cena takiej jednostki też się różni w zależności od pakietu/abonamentu/operatora. Więc musisz na podstawie swojej taryfy sprawdzić na stronie Twojego operatora. Faktycznego zużycia jest poniżej 30 KB
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości