W dniach 16.05.2019 do 13.06.2019 mail z forum nie działał poprawnie i mógł zgubić kilka maili, jeśli ktoś się próbował kontaktować proszę zrobić to ponownie. Za utrudnienia przepraszam!

[-]
Reklama

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[-]
Tags
po wgraniu cmw telefon nie działa

Po wgraniu CMW telefon nie działa
Witam

Dziś usiadłem i chciałem sobie wgrać nowszy system do mojej s+ zainstalowałem z jakimś tam poradnikiem z TWRP i system się zainstalował i działało ale gdy zobaczyłem że można wgrać nakładkę do CM 10.1 z s4 to stwierdziłem dlaczego nie i zabrałem się za czytanie instrukcji, napisali że najlepiej będzie to zrobić z CWM. No to od razu poradnik jak zrobić CWM i przez TWRP wgrałem CWM i gdy się włączył powstał problem system nie chciał się już włączyć. Gdy dusiłem tylko na przycisk power i tak przechodziło do CWM. Jednie co mogłem w nim zrobić to góra dół bo żadne klawisz nie chciał mi zatwierdzić tylko przesuwał gór dół. Próbowałem przez ODINA wgrać system oryginalny 2.3.6 przez 40 min coś tam produkował się ale nic z tego nie wyszło i jedynie co teraz mi zostało to błąd http://scr.hu/0t58/kh5mq . I teraz proszę was uratujcie mnie Smile
Odpowiedz Firefox Windows 9x/NT/2000
miałem podobny problem spróbują wgrac roma przez Multi_Downloader_v4.43_with_smd0425.
Odpowiedz Opera Windows 7

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości